lekarz Bożena Jaskowiak-Likus

2,2
1,8

Pani doktor niemiła, przyjmuje pacjenta "jak za karę", niechętnie podejmuje dyskusję - bo MA RACJĘ - może czas zweryfikować swoje kwalifikacje?

Pani doktor bardzo niesympatyczna... Pełniła zastępstwo za mojego lekarza rodzinnego i niestety byłam zmuszona mieć u niej wizytę. Byłam po sobotniej wizycie na dyżurze lekarskim i potrzebowałam zwolnienie lekarskie z pracy gdyz miałam stwierdzoną anginę i przepisany antybiotyk na 7 dni. Pani doktor była oburzona że musi mi wystawić taki dokument i z WIELKĄ łaską to uczyniła dając mi 4 dniiowe zwolnienie i tym sposobem w piątek będąc na antybiotyku musiałam iść do pracy. zdecydowanie nie polecam uważam że taka osoba nie powinna pracować w służbie zdrowia.

Szczerze doradzam, omijać tą osobę z daleka. Nawet w ramach teleporady kolejny raz pani arogancko traktuje pacjenta.

Bardzo dobry lekarz,duża wiedza ,trafna diagnoza .Pani doktor jest bardzo pomocna, otwarta na drugiego człowieka -godna polecenia ..

Pani doktor jest niesłowna i ma lekceważący stosunek do pacjenta. Chciałam zasięgnąć teleporadę (w chwili obecnej wizyty osobiste nie są mile widziane) w bardzo ważnej sprawie, jednak mimo tego, że miałam wyciągniętą kartotekę, Pani doktor skończyła pracę, w godzinach, w których pracować powinna, w związku z tym nie udało mi się skontaktować. Kiedy dzień wcześniej dzwoniłam , Pani Likus odmówiła przyjęcia mnie (mimo wcześniej wyciągniętej kartoteki), ponieważ podany przeze mnie numer telefonu był nieaktualny, o co miała pretensje. Stanowczo nie polecam.