lekarz Bożena Jaskowiak-Likus

Internista

3,5

Pani doktor jest niesłowna i ma lekceważący stosunek do pacjenta. Chciałam zasięgnąć teleporadę (w chwili obecnej wizyty osobiste nie są mile widziane) w bardzo ważnej sprawie, jednak mimo tego, że miałam wyciągniętą kartotekę, Pani doktor skończyła pracę, w godzinach, w których pracować powinna, w związku z tym nie udało mi się skontaktować. Kiedy dzień wcześniej dzwoniłam , Pani Likus odmówiła przyjęcia mnie (mimo wcześniej wyciągniętej kartoteki), ponieważ podany przeze mnie numer telefonu był nieaktualny, o co miała pretensje. Stanowczo nie polecam.

Bardzo dobry lekarz,duża wiedza ,trafna diagnoza .Pani doktor jest bardzo pomocna, otwarta na drugiego człowieka -godna polecenia ..