lek. dent. Bożena Jurkiewicz-Ciurej

Stomatolog, Ortodonta

2,9

Dokładnie omawia proces leczenia, uprzejma i kompetentna ortodentka. Polecam z czystym sumieniem

Dokładnie omawia proces leczenia, uprzejma i kompetentna ortodentka.
Polecam z czystym sumieniem

Moje zeby sa w katastrofalnym stanie po leczeniu. Nie mialam wykonywanych niezbednych zdj rtg w czasie leczenia. Gdybym tylko mogla cofnac czas nigdy nie podjelabym sie leczenia u tej kobiety, obecnie zarowno ona jak i caly Denta Med udaje,ze nie dostaje moich reklamacji. No tak...jak zainkasowalo sie ponad 5 tyskow to nikt nie mysli ich oddawac. Niemniej, ja tej sprawy nie pozostawię BEZ ECHA!

Najprawdopodobniej zniszczyła mi zęby. Nie wiem ile jeszcze beda sie odradzac i czy w ogole sie uda. Miały być piękne i proste, są rozchwiane. Nic nie tłumaczy, traktuje pacjenta jak 5te koło u wozu.Poszerze diagnostyke radiologiczna w najblizszym czasie to sie dowiem. Niemniej, bardzo lekkomyslna i zdzierajaca kasę ortodontka.

Mam mieszane odczucia co do jakości ,,leczenia". Boję się o moje zeby - powaga. Bardzo się boję :(...

Mam mieszane odczucia co do jakości ,,leczenia". Boję się o moje zeby - powaga.
Bardzo się boję :(...

Niestety, leczenie u tej Pani jest bardzo słabe. Nie bardzo wiem czy ona w ogóle wie co robi. Jej przewidywania co do czasu gojenia mają się nijak do rzeczywistości. Popełnia błąd za błędem, np. obecnie mam ustawiony zgryz tak, że szkoda gadać - łuki nachodzą na siebie, zęby się ścierają - jest gorzej niż przed leczeniem. Mam nieprzyjemne konsekwencje noszenia aparatu, choć postępu nie widzę jeszcze ani 1. Na dodatek, ciężko o nieplanowaną wizytę, a ja mam notorycznie jakieś problemy.

Bardzo dobry specjalista i przemiła kobieta :) Kompetentna, dokładnie omawia proces leczenia, polecam.

Bardzo dobry specjalista i przemiła kobieta :)
Kompetentna, dokładnie omawia proces leczenia, polecam.

kompetentna i godna polecenia dentystka. nie mam zastrzeżeń. Pani doktor przyjmuje w klinice Denta-Med, ul. Na Zjeździe 13 (Kraków) - polecam wszystkim z województwa małopolskiego - warto wybrać dobrą i sprawdzoną ortodontke, żeby potem nie zmieniać lekarza w trakcie noszeniaaparatu. Polecam Panią Jurkiewicz-Ciurej - dla mnie to idealny wybór.