dr Bożena Kamińska-Olechnowicz

1,5

Niestety pomimo wieku i doświadczenia Pani Doktor nie ma za grosz szacunku do pacjenta. Podczas wizyty ze studentami, Pani Doktor nawet nie zbadała mi wzroku, bo od razu postawiła diagnozę. Podczas gdy studentka wykonywała badanie wzroku Pani Doktor oglądała "śmieszne filmiki" w telefonie. Na moje pytanie o dalsze leczenie (bóle głowy) odpowiedziała "niech, se Pani idzie do neurologa". Na pytanie o krople na alergie w jednym oku wypisała kartkę mówiąc, że znajdę sobie milion kropli w Internecie. Mam wrażenie, że studenci "uczący się" od Pani Doktor się jej boją, bo nie zadają żadnych pytań. Mój przypadek został potraktowany bardzo powierzchownie, bez należytej staranności której oczekuje pacjent.

Pomimo (mam nadzieje) sporej wiedzy Pani Doktor powinna popracować nad rozmowa z pacjentem. Szkoda że pacjent ktory czeka na wizytę 1.5 roku potraktowany jest w tak arogancki sposób. Jeśli są jakieś zagadnienia na których Pani Doktor się nie zna. Powinna się do tego przyznać A nie wprowadzać pacjenta w poważny błąd.