Zdecydowanie polecam, kompetentna, rzeczowa, bardzo uprzejma, świetny fachowiec. Jestem bardzo zadowolona z efektów.

Bardzo sympatyczna i rzeczowa kobieta. Robiłam u niej zabieg laserem i skorzystam ponownie ponieważ widać różnicę. Oby więcej takich lekarzy

Pani Doktor, stosuje nowoczesne preparaty medycyny estetycznej i każdorazowo dopasowuje je do indywidualnej potrzeb pacjenta - polecam MB

Bardzo dobry specjalista i jednocześnie niezwykle sympatyczna osoba

Bardzo dobry specjalista i jednocześnie niezwykle sympatyczna osoba

Wszystko super, polecam gorąco, byłam na 2 zabiegach kwasem hieluronowym i wyszły świetnie. Teraz jeszcze ide na nastepny. Lekarz jest kompetentny, poświęca dużo czasu i zna sie na fachu. wiem co mówię, bo byłam już wcześniej u 2 innych i zdecydowanie nie polecam, nie będę pisać u których.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Koszalin"?

Andrzej Krajewski

Medycyna estetyczna
Klinika Chirurgii Plastycznej Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
Fredry 15
78-100 Kołobrzeg
Gabinet konsultacyjny Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
ul. Klonowica 36/1

Lekarz rodzinny
"Panaceum"
Staszica 8A
75-449 Koszalin
Nasz Zakład Opieki Zdrowotnej "RODZINA"
Lelewela 7
75-450 Koszalin