lekarz Bożena Kin-Rajewska

3,4
3,1
3,1
2,9

Wizyta prywatna w mieszkaniu w wieżowcu, gdzie przez cienkie drzwi można dowiedzieć się szczegółów choroby innych pacjentów. 150 zł kosztowało mnie: przeczytanie mojego wypisu ze szpitala - nadmienię że był w języku polskim i sama go potrafiłam też odczytać,poinformowanie mnie, ze na moją chorobę - nierozpoznaną w porę w zeszłym roku ktoś umarł, ostentacyjne spojrzenie na zegar, i otrzymanie numeru telefonu do syna- lekarza, który jest lepszym specjalistą w tej chorobie i telefon do męża w celu ustalenia dawki leku przeciwzakrzepowego. Od lekarza z takim stażem wymaga się większej wiedzy, nie polecam nikomu!!!

Bylam na prywatnej wizycie u Pani Doktor. Wizyta trwala dosc dlugo, okolo godziny chyba. Pani Doktor mnie dokladnie zbadala. Trzeba przyznac, ze poswieca sporo czasu pacjentowi, bada, pyta, tlumaczy. Wyszlam z gabinetu co prawda bez konkretnej diagnozy, ale z przepisanymi lekami. Nie mialam ze soba zadnych wynikow badan, czego Pani Doktor wymaga. Moje dolegliwosci maja prawdopodobnie podloze nerwicowe. Mimo to byla to bardzo mila, spokojna wizyta. Ogolnie wyszlam stamtad zadowolona.

Bardzo miła i sympatyczna Pani Doktor.Byłam na wizycie w poradni przyszpitalnej i jestem bardzo zadowolona.Najpierw przeszłam szereg badań,a dopiero potem postawiła diagnozę-PRAWIDŁOWĄ i dostosowała leki.LEKARZ GODNY POLECENIA!!!

Jest super lekarzem,pierwsza wizyta była prywatnie natomiast kolejna publiczna.Ale dowiedziałam się w końcu co mi jest.Pani doktor odrazu wiedziała jakie zrobic badanie i podeszła konkretnie do sprawy .Miałam dwie wizyty,czekam na kolejną i wiem już że wymagam leczenia neurologicznego.Polecam wszyskim.

jest kompetentna ale rostargniona wizyta trwa długo ale jest bezowocna w czasie wizyty mówi nie na temat nie polecam

Niestety nie jestem zadowolona, chodzę na kasę chorych nie stać mnie na prywatne wizyty. Jednak Pani doktor wielokrotnie starała mi się przypomnieć, na jakiej ulicy przyjmuje w prywatnym gabinecie. Można zauważyć, że większą uwagę przywiązuje osobą, co jej płacą za prywatne usługi.

zachowuje sie jak ksiezniczka, lekcewarzy pacjentow,a tym samym daje do zrozumienia, ze lepiej do gab. prywatnego.

zachowuje sie jak ksiezniczka, lekcewarzy pacjentow,a tym samym
daje do zrozumienia, ze lepiej do gab. prywatnego.