lekarz Bożena Kin-Rajewska

Neurolog

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor. Przyszłam z zawrotami głowy i bardzo mi pomogła. Jest empatyczna i zna się na rzeczy. Bardzo polecam!

Wizyta bardzo przyjazna. Pani doktor bardzo miła, wyrozumiała, słuchająca, rzeczowa. Na koniec wizyty nawet uściskała mnie z serdecznością. Wspaniałe podejście do pacjenta. Polecam !!!

Wspaniała Pani Doktor. Niezwykle sympatyczna i kompetentna . Byłem u Pani Doktor z powodu bólu głowy, bo dotychczasowi lekarze nie radzili sobie z ustaleniem przyczyn i leczeniem.Dopiero Pani Doktor po badaniu i Rezonansie stwierdziła przyczynę i przepisała leki,które mnie wyleczyły.Bardzo polecam.

Wizyta prywatna, mimo posiadania obrazu z rezonansu oraz z usg pani nie postawiła żadnej diagnozy. Żądała opisu , bez tego nic nie przepisała. Nawet nie zaleciła dalszych badań. Szkoda czasu i pieniędzy. Zwykły lekarz z nfz chyba by lepiej pomógł. Nie polecam

Wizyta prywatna w mieszkaniu w wieżowcu, gdzie przez cienkie drzwi można dowiedzieć się szczegółów choroby innych pacjentów. 150 zł kosztowało mnie: przeczytanie mojego wypisu ze szpitala - nadmienię że był w języku polskim i sama go potrafiłam też odczytać,poinformowanie mnie, ze na moją chorobę - nierozpoznaną w porę w zeszłym roku ktoś umarł, ostentacyjne spojrzenie na zegar, i otrzymanie numeru telefonu do syna- lekarza, który jest lepszym specjalistą w tej chorobie i telefon do męża w celu ustalenia dawki leku przeciwzakrzepowego. Od lekarza z takim stażem wymaga się większej wiedzy, nie polecam nikomu!!!

jest kompetentna ale rostargniona wizyta trwa długo ale jest bezowocna w czasie wizyty mówi nie na temat nie polecam

Bardzo miła i sympatyczna Pani Doktor.Byłam na wizycie w poradni przyszpitalnej i jestem bardzo zadowolona.Najpierw przeszłam szereg badań,a dopiero potem postawiła diagnozę-PRAWIDŁOWĄ i dostosowała leki.LEKARZ GODNY POLECENIA!!!

zachowuje sie jak ksiezniczka, lekcewarzy pacjentow,a tym samym daje do zrozumienia, ze lepiej do gab. prywatnego.

zachowuje sie jak ksiezniczka, lekcewarzy pacjentow,a tym samym
daje do zrozumienia, ze lepiej do gab. prywatnego.

Bylam na prywatnej wizycie u Pani Doktor. Wizyta trwala dosc dlugo, okolo godziny chyba. Pani Doktor mnie dokladnie zbadala. Trzeba przyznac, ze poswieca sporo czasu pacjentowi, bada, pyta, tlumaczy. Wyszlam z gabinetu co prawda bez konkretnej diagnozy, ale z przepisanymi lekami. Nie mialam ze soba zadnych wynikow badan, czego Pani Doktor wymaga. Moje dolegliwosci maja prawdopodobnie podloze nerwicowe. Mimo to byla to bardzo mila, spokojna wizyta. Ogolnie wyszlam stamtad zadowolona.

Niestety nie jestem zadowolona, chodzę na kasę chorych nie stać mnie na prywatne wizyty. Jednak Pani doktor wielokrotnie starała mi się przypomnieć, na jakiej ulicy przyjmuje w prywatnym gabinecie. Można zauważyć, że większą uwagę przywiązuje osobą, co jej płacą za prywatne usługi.