Bożena Klimczyk

Nie wiem jakie doswiadczenia z lekarzami ma moja poprzedniczka, ale pozwole sobie nie zgodzic sie z ta opinia. Pani doktor ma szeroka wiedze oraz ogromne doswiadczenie, w lutym zeszlego roku uratowala zycie mojemu synkowi i mnie. Porod mial byc jedynie formalnoscia konczaca ciaze jednak w szpitalu pojawily sie komplikacje, gdyby nie szybka ocena sytuacji nie bylabym teraz Mama! Przy drugim dzidziusiu na pewno tez powierze moja ciaze Pani doktor

Ta osoba określa się lekarzem ale jest to bardzo mylne stwierdzenie, jej wiedza jest bardzo ograniczona. Samo uśmiechanie się i robienie dobrej miny do złej sytuacji nie wystarczy. Do momentu kiedy jest wszystko dobrze to jest dobrze ale jak zaczyna być źle, to zero pomocy. Podsumowując ta osoba ma dokładnie taką samą opinie jak oddział ginekologiczny w Dąbrowie Górniczej. Nie polecam !