lekarz Bożena Kolenda-Parakiel

Neurolog

Najlepszy neurolog w okolicy! Lekarz, który wie co robi. Ogrom wiedzy i doświadczenie. Leczenie dało szybko efekty. Nie mogłem lepiej trafić bardzo polecam!

Wizyta u Pani Doktor przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Bardzo sympatyczna i empatyczna Pani neurolog, która pomogła mi w leczeniu mojej choroby. Szybka trafna diagnoza! Bardzo polecam.

Od pierwszej wizyty u Pani doktor wyczuwa się pełen profesionalizm oraz indywidualne podejście do pacjenta, ale także i do czlowieka. Rzeczowa i konkretna konsultacja z pełnym wywiadem. Wiedza na wysokim poziomie, rozmowa z Panią Dr. tak długo jak trzeba, a co najważniejsze postawienie trafnej diagnozy.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor kompetentna i profesjonalna. Fachowa porada w serdecznej atmosferze. Polecam!!

Bardzo kompetentna i sympatyczna Pani Doktor. Podczas wizyty poświęciła mi bardzo dużo czasu wykonała dokładne badanie i stwierdziła trafna diagnozę. Pani Doktor bardzo mi pomogła i jestem bardzo zadowolona polecam!!!

Wizyta u Pani dr to stracony czas. Zjawiłem się u Pani dr. z wynikami tomografii, gdyż było podejrzenie guza nowotworowego w obrębie gardła. Pani doktor w ogóle nie interesował opis badania tomograficznego, ani tym bardziej zdjęcia umieszczone na płycie, Oczekiwała ode mnie informacji czy nowotwór został wykluczony. Całe badanie polegało na stuknięciu młoteczkiem w kolana, oraz uniesieniu jednej a następnie drugiej nogi do góry. Na moje słowa, że bywają dni w których odczuwam silny ból kręgosłupa, usłyszałem że "w tym wieku każdemu cos boli".