dr n. med. Bożena Konieczna

Reumatolog

Mój przypadek był bardzo ciężki, ponieważ nie mogłam sama chodzić. Po przyjęciu przez panią doktor bez zapisu oraz po za kolejką (dzięki uprzejmości pacjentów) zostałam kompleksowo zbadana oraz przeprowadzono ze mną dokładny wywiad, na podstawie którego pani doktor przepisała leki i na drugi dzień mogłam chodzić już o kulach, dodatkowo skierowała mnie na dalsze szczegółowe badania w celu dokładnej diagnozy. Oprócz tego że jest wspaniałym lekarzem jest również bardzo ciepłą i miłą osobą, dla której liczy się dobro pacjenta. Jak najbardziej polecam. Takie podejście i takie osoby przywracają wiarę w ...

Mój przypadek był bardzo ciężki, ponieważ nie mogłam sama chodzić.
Jak najbardziej polecam. Takie podejście i takie osoby przywracają wiarę w lekarzy.

Pani dr Konieczna jest 6 reumatologiem, u którego się leczę i pierwszym, który od 5 lat dał mi skierowania na badania kontrolne krwi. Inni mówili,że jak chcę to mogę sama płacić za badania. Jest konkretna, pomocna, chętnie kieruje do sanatorium i konieczne badania. jestem zadowolona i polecam.

Bardzo kontaktowy lekarz z dużą empatią do pacjenta. Trochę "zakręcona" może z powodu dużej ilości pacjentów i czasu który im poświęca. Zawsze uśmiechnięta i pełna sympatii do ludzi. Polecam tego lekarza z pełnym przekonaniem że leczenie u niego to bardzo dobry wybór.

Bardzo kontaktowy lekarz z dużą empatią do pacjenta.

lekarz uprzejmy i w miare kompetentny jednak nie spelnia oczekiwan pacjenta z uwagi na brak checi do wydawania skierowan na badania kontrolne oraz leczenie np.szpitalno-sanatoryjne niezbedne do okreslenia i poprawienia aktualnego stanu zdrowia.

Od roku czasu chodząc do lekarzy różnych specjalizacji, mam wrażenie iż właśnie dziś spotkałam prawdziwego lekarza którego interesuje moje leczenie.Bardzo dziękuje Pani Doktor. Takie spotkanie dało wiarę i siłę by teraz walczyć. Monika Jaźwińska

Jestem z okolic Kalisza, a wizytę u pani dr miałam w Poznaniu. Panią doktor wskazał mi lekarz rodzinny, twierdząc,że jest to jeden z lepszych lekarzy, a zarazem z dużą wiedzą i doświadczeniem. Nigdy nie spotkałam bardziej rzetelnego, kompetentnego lekarza. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, nie czułam się skrępowana- wręcz przeciwnie. Pani doktor skrupulatnie mnie przebadała i wytłumaczyła wszystko ze szczegółami. Kiedy byłam wcześniej (przed umówioną godziną) przyjęła mnie bez żadnych grymasów. Poza tym jest cierpliwa i stwarza przyjazne relacje z pacjentem. Szczerze polecam tego lekarza!!

Niecałe 10 minut na pacjenta. Żadnych badań zleconych przez lekarkę - wszystkie musiałam robić prywatnie. Typowa reakcja na skargi dot. bólu "poczekamy 3 miesiące i poobserwujemy". Na pewno nie polecam nikomu.

Leczę się od 15 lat i jestem z leczenia bardzo zadowolona pomimo,że choroby mojej nie da się wyleczyć. Polecam wszystkim wizytę u Pani doktor.

nie rzuca słów na wiatr, i nie wyciąga zbyt pochopnych wniosków,ale drąży temat do końca. nie leczy objawów tylko stara się znaleźć przyczynę schorzenia, nie daje leków na odczepnego. nie lekceważy słów chorego !!