Bożena Kostecka

Neurolog

Okropna, nieuprzejma, zarozumiała. Tak opisałabym Panią „doktor” przyjmowała mnie na sor na arkońskiej, żadnego podejścia przyjechałam z okropnym bólem głowy, nie mogłam chodzic, inni lekarze położyli mnie w pokoju obok gdzie było ciszej i ciemno dlatego, ze jakiekolwiek światło i dźwięk powodowały, ze jest coraz gorzej. Bol byl okropny. Po kilku godzinach Pani wywoływała moje imię wstałam z wielkim trudem i poszłam do gabinetu, nie udzieliła mi żadnej pomocy, potrafiła tylko się wymądrzać. Nie polecam tego neurologa. Zero pomocy

"Jestem zszokowany podejściem doktor do pacjentów na oddziale neurologicznym na arkonskiej. Zupełnie niezainteresowana pacjentami. Brak udzielania jakiejkolwiek informacji. Odsyłanie rodziny pacjenta do pielęgniarek. Niemiła i nieuprzejma, zupełny brak empatii w zawodzie lekarza z chorymi w ciężkim stanie jest niedopuszczalny. Brak wyjaśnień odnośnie następnych kroków i postępowania. Odsyła rodzine pacjenta (syna) powołując się na RODO.

Dramat! Nikomu nie polecam spotkania z tą Panią. Na pewno nie zasługuje na określenie lekarza. Arogancka, nieuprzejma, niemiła, potrafi tylko dopiec. Podczas wywiadu ma się wrażenie, że robi to z musu a jej pytania są pełne pretensji. Zupełnie nie przejmuje się stanem pacjenta - doprowadziła mnie do płaczu. Trafiłam do niej na dyżur do szpitala z powodu silnych bóli głowy. A ona miała pretensje dlaczego nie byłam u rodzinnego? Skandal! No jak? Od kiedy można się dostać do rodzinnego z godziny na godzinę prosto z pracy wieczorem? Logiczne, że człowiek korzysta z dyżuru - po to płacę składki. Kwestionuje wyniki czy opinię innych lekarzy. Uważa się za najmądrzejszą choć nie postawiła żadnej konkretnej diagnozy. Posługuje się książkowymi normami do czego sama się przyznała mimo, że pacjent jest człowiekiem indywidualnym i może inaczej reagować na konkretny wynik. Lekceważąca, nieludzka, zupełny brak kultury. Omijać z daleka!

Zarozumiała, arogancka, NAPASTLIWA od pierwszego słowa. Kompletny brak kultury i wczucia się w położenie cierpiącego pacjenta oraz jego rodziny. Bezwzględna w krzywdzących i niesprawiedliwych opiniach na temat innych lekarzy. BOŻE ZACHOWAJ MNIE I INNYCH OD PONOWNEGO Z NIĄ SPOTKANIA I ZDANIA NA JEJ POMOC. Nie dość,że nie pomoże, to jeszcze obrazi i dokuczy w perfidny sposób.

Po wejściu do gabinetu byłam jak powietrze niewidzialna. Pani zajmowała się pisaniem SMSa, później wypełniała kartę. Nie wiedziałam czy może mam wyjść czy może zwrócić uwagą jakoś że jestem. Beznadziejna, nieuprzejma jakby robiła to z musu. Opinia innej specjalności lekarza ignoruje, bo nie wie o co mu chodzi i nie interesuje jej to.

Zachowanie skandaliczne!!! W ogóle nie przeprowadzony wywiad, chyba na podstawie wyglądu zewnętrznego ten lekarz wystawia oczywiście nie trafne diagnozy. Całkowite lekceważenie pacjenta ( W momencie opowiadania o dolegliwościach bardziej fascynowały ją własne paznokcie przy których cały czas skubała.)

NIKOMU NIE POLECAM TEGO CHOREGO NEUROLOGA JEST BARDZO NIE SYMPATYCZNA POMOCY WCALE NIE UDZIELA.JEST NIEMIŁA IGNORUJE CHOROBY PACJENTÓW