lekarz Bożena Krakowian-Szumera

Dermatolog

Pani magister wyleczyła moje schorzenie, choć było typowe dr Rybak nie poradził sobie z nim. Tak więc z typowymi problemami skórnymi moge śmiało polecić, z bardziej skomplikowymi.., nie mam zdania.

Pani dermatolog robiła mi na twarz zabieg o nazwie Cosmelan...zainkasowała 200zł......a efektów zero!!!!!. Jak się później zorientowałam ta pani-akurat zabieg ten wykonuje niepoprawnie!!!wogóle się na tym nie zna!!!!!!!

Zdecydowanie nie polecam! Wizyta u tej Pani to tragedia. Pani sprawia wrażenie niekompetentnej. Miałam wrażenie, że w ogóle nie słucha tego co mówię, tylko ciągle odbierała telefony, sama też prawie nic nie powiedziała. Jeżeli chodzi o diagnozę to również jej nie usłyszałam. Podeszła tylko do mnie zerknąć na moje włosy, po czym pobiegła znowu odebrać telefon i nawet się im dokładnie nie przyjrzała, a jak powiedziałam, że mam również problem z cerą na twarzy, to nie popatrzyła na nią w ogóle (chyba, że popatrzeniem można nazwać zerknięcie na mnie z za biurka), po czym zaczęła wypisywać recepty. Gdyby, nie zapytała co wypisała, na co i jak to ma działać to pewnie bym się nie dowiedziała, poza tym leki, które wypisała moim zdaniem nie były związane za bardzo z moim problemem, ale uznałam, że spróbuje, myśląc, że może jednak ta Pani ma racje. Niestety nie miała racji, leki w ogóle nie pomogły, problem dalej jest.

Bardzo ciężko jest znaleźć dobrego dermatologa, zazwyczaj przepisują maści cholernie drogie, i może trafią, może nie. Ta Pani jest profesjonalistką, wystarczy, że spojrzy, przepisze maść za 5 zeta i problem znika, też byłam do niej z początku uprzedzona, ale Ona już ma taki styl. Pomogła mi nawet jak w ciąży dostałam wysypki na brzuchu, a jak wiadomo w takim stanie nie wszytskie leki są dozwolone. Polecam znajomym i rodzinie tą Panią doktor i nikt nie żałuje, mało tego, grono zadowolonych się powiększa. Nie spotkałam się jeszcze z tak dobrym fachowcem.

Pani doktor jest małomówna, ale nie traktuje nikogo z gory, jak niektórzy sławni lekarze, jak sie zapytam to odpowie, jak mi nie wystarcza odpowiedz to sie dopytam. nie zawsze pomagały mi leki , ktore przepisala, ale nie matakiego ciała, na ktore wszystko działa. Polecam ta pania.

Uważam osobiście, że nie zawsze lekarze dobrze diagnozują chorobę. Uważam jednak za normę, że choroby skóry mają wiele odmian i u każdego zmiany skórne mogą wskazywać na kilka chorób jednocześnie. Stąd zapewne wynika w niektórych przypadkach nieskuteczność leków przypisanych przez Panią doktor. Moja historia choroby sięgała początków liceum (obecnie kończę studia prawnicze). Miałem swędzącą i suchą wysypkę na torsie, ostatnio również łuszczące się plamy. Byłem u 6 dermatologów. Część z nich diagnozowała łuszczycę (moja mama ma łuszczycę), inni zapalenie mieszka włosowego, inni nie byli zdecydowani. Żyłem w beznadziei, nie licząc na efekty u kolejnego lekarza. Ku mojemu zaskoczeniu i wielkiej radości, po dwóch dniach stosowania się do zaleceń pani Bożeny zmiany skórne zniknęły a moje życie nabrało nowej jakości. Proszę mi wierzyć, ta kobieta wie co robi. Piszę tą opinię, bo zwykle ludzie zamieszczają tylko negatywne doświadczenia. Znakomitej większości pacjentów Pani dr pomogła, ale jak pewnie większość się ze mną zgodzi - łatwiej jest narzekać niż chwalić. Taki ranking uważam za mało wiarygodny. Pozdrawiam

Miałam kilka zmian na skórze, ktore ta pani zbagateliowala. Mowila ze to trądzik i że samo przejdzie. Mam tylko nie dotykac. Starałam sie jak mogłam, choc to mnie swedzilo i czułam ze choroba jest w glebi. Na kolejnych wizytach przepisywala mi rozne masci ktore nie skutkowaly a jak mowilam ze juz to mialam i nie dziala i ze niech mi da cos innego, byla bardzo niemila. Dala mi lek na gojenie, ktory na sile wygladzil niektore zmiany ale nie usunal problemu! Pozniej wygladalam koszmarnie. Nie mogłam odbyć operacji planowanej od wielu lat. Od dwoch lat sie lecze u innych lekarzy i zaczelam wygladać lepiej, ale wciaz nie moge zapomieć, ze gdy mialam tylko niewielkie zmiany, ona je zbagateliowala i dopuscila ze moj stan byl tragiczny. Zdecydowanie nie polecam !

Pani sprawia wrażenie bardzo niekompetentnej,nie rozmawia z kientem,nie tłumaczy choroby,przepisuje recepty lekarstw,ktore to maja byc rozreklamowane,za wycieczki,była ostatnio na takiej w Grecji,a ja mam zepsuta twarz zle dobranym lekarstwem i juz nie bede miala takie twarzy jak przed leczeniem tej pani,bo juz łagodze pół roku skutki po leczeniu tej pani,tak wiec ostrzegam!!!!!!!

Gorąco polecam tego lekarza za rzetelność, sumienność i kompetencję!!!

Gorąco polecam tego lekarza za rzetelność, sumienność i kompetencję!!!

Pani doktor jest bardzo miła i uprzejma i zna się na rzeczy

Pani doktor jest bardzo miła i uprzejma i zna się na rzeczy