lekarz Bożena Krzempek

1,5
1,7
1,3

10 lat temu bylam bardzo zrazona do praktyk stosowanych w gabinecie pani Krzempek. Co mnie podkusilo by tam wrocic po takim czasie? Szczerze nie wiem, ale nie zaluje. Zmiana w podejsciu do pacjentek jest ogromna choc wciaz nie jest taka jak byc powinna. Niemniej jednak dzieki tej pani zaszlam w ciaze choc zaden lekarz nie widzial najmniejszych szans na moje maciezynstwo (nawet pani Krzempek). W trudnym dla mnie okresie wspierala mnie i jestem jej za to ogromnie wdzieczna.

Niedelikatna i niemiła. Szczerze odradzam. Bez badań hormonalnych zapisała mi tabletki hormonalne, gdy miałam zaledwie 17 lat :/

Ta osoba nie powinna pracować z ludźmi, a już szczególnie z kobietami. Pacjentki przyjmuje taśmowo, żeby tylko wyrobić limit dzienny. Zero poświęcania czasu na rozmowę, a jak się już o coś zapytasz? No broń cię Panie Boże. Zapytana o zrobienie szczegółowych badań podczas lub po odstawieniu tabletek hormonalnych, odpowiedziała, że nie są konieczne. Tak choćby to był wielki problem. Z tego, co wyczytałam na Internecie to lekarze praktykują takie zabiegi, tj. zlecanie badań hormonów. Dodatkowo chciałam zgodzić się z innymi opiniami, PANI DOKTOR nie jest ani miła ani delikatna, a ...

Dodatkowo chciałam zgodzić się z innymi opiniami, PANI DOKTOR nie jest ani miła ani delikatna, a powinno być zupełnie odwrotnie z racji wykonywanego zawodu. Mojej znajomej powiedziała, że w ciąży nie jest, a kiedy ta poszła do innego lekarza na drugi dzień - ciąża była. Kłopoty ze wzrokiem? Zdecydowanie odradzam!!!

Porażka całkowita!!! Kobieta nawet na USG nie potrafiła zobaczyć ciąży w 5 tygoniu!!! Od razu przepisała tabletki na wywołanie okresu, chociaż poinformowana została przeze mnie że mam podejrzenia że jestem w ciąży. No i jak się okazało, to inny lekarz potwierdził że jestem w ciąży, ale jak sie okazało, było już za późno... Poroniłam, jestem przekonana że pani Bożena, (bo trudno mówić to słowo doktor)się do tego bardzo przyczyniła. Darujcie sobie wizyty u niej. Nie mówiąc już o tym że jest niedelikatna.

witam chodziłam do tej pani, wsystko było ok mila obsluga, rzeczowo i szybko. Zawsze musiałam zadzwonic 3 dni wczesniej, żeby się zarejestrować (po same recepty na tabletki) jednak wczoraj, jak zawsze rejestrując się telefonicznie pani powiedziala mi, że trzeba czekac UWAGA! 5 tygodni, zeby otrzymac recepte na tabletki!! przeciez to jest jakas kpina! w dodatku nikt mnie nie poinformował o takiej sytuacji!!! to co sie dzieje w tej przychodni to jest skandal!!! a babsko co odbiera telefon niemiłe i pyskate! odradzam! a ja zostałam bez tabletek i musze na szybko ...

witam
chodziłam do tej pani, wsystko było ok mila obsluga, rzeczowo i szybko. Zawsze musiałam zadzwonic 3 dni wczesniej, żeby się zarejestrować (po same recepty na tabletki) jednak wczoraj, jak zawsze rejestrując się telefonicznie pani powiedziala mi, że trzeba czekac UWAGA! 5 tygodni, zeby otrzymac recepte na tabletki!! przeciez to jest jakas kpina! w dodatku nikt mnie nie poinformował o takiej sytuacji!!! to co sie dzieje w tej przychodni to jest skandal!!! a babsko co odbiera telefon niemiłe i pyskate! odradzam! a ja zostałam bez tabletek i musze na szybko szukac innego ginekologa!!!

Nie polecam, a raczej radykalnie odradzam wizyty u tej pani "doktor" przez nią poroniłam moja pierwsza ciążę. To była dla mnie wielka trauma nienawidzę ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!