dr n. med. Bożena Kujawska-Kapiszka

Alergolog

3,6
3,7

Rzeczowo, na temat . W naszym wypadku lekaarz sie sprawdzil. Szybka, trafna diagnoza I wlasciwe zalecenia. Lekarz godny zaufania .

Leczę córkę u Pani dr od 4 lat/od 4 roku życia/ z dużymi efektami. Jest miłą osobą mającą podejście do dzieci, jedynie może trochę zabieganą:-), ale co najważniejsze kompetentną. Obecnie widujemy się coraz rzadziej z Panią dr co jest dowodem na to, że leczenie wyeliminowało niemal wszystkich problemów z alergią. Moje dziecko prawie nie choruje! Polecam! Ps. Autorów negatywnych opinii proszę o konkrety i ujawnienie - łatwo napisać szkalująca opinię jako anonim. Mama Oli

Mama Oli

Witam, Pani doktor od niedawna zajmuje się moją córką, ale już jestem jej bardzo wdzięczna. Córka ma atopowe zapalenie skóry i obniżoną odporność. W ciągu miesiąca stan skóry znacznie się poprawił, byłam w szoku bo od ponad 2 lat biegałam od lekarza do lekarza i żadnej poprawy. A jeśli chodzi o te szczepionki to rozumiem to w 100%, lepsze to niż ciągłe antybiotyki, a poza tym na zachodzie te szczepionki raczej są w podstawowym szczepieniu. Na prawdę polecam!!!

Cudowna Pani Doktor! Ma niesamowite podejście do dzieci :) pierwszy raz spotkaliśmy ją w szpitalu kiedy Mały miał 3 m-ce, w tej chwili chodzimy do Pani Doktor prywatnie i nie widzę wielkiej różnicy w jej podejściu, zawsze stara się wszystko dokładnie wytłumaczyć i w nagłych przypadkach zawsze pomaga. Jeśli chodzi o stawki to jak na takiego specjalistę nie są wygórowane. Gorąco polecam

Bardzo profesjonalna Pani doktor. Korzystałam z jej wiedzy, gdy syn mial roczek i rany (dosłownie) od alergii na skórze. Dodam, że nic nie pomagało wcześniej. Pani doktor wykonała testy alergiczne, nieodpłatnie u siebi w szpitalu na Polanki, do tego zalecila szereg preparatów stosowanych codziennie: jeden na drugi, jeden pod drugi, na prawdę bardzo skomplikowane leczenie , do tego maść robiona w aptece. Na prawdę super lekarz, teraz wracam do niej z córką. POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM!!!!

niestety nie przychyle się do pozytywnych opini wystawionych przez rzekomych pacjentów, u nas nie poznała się na chorobie na dodatek kazała brac antybiotyk który nie był na to co powinien jestem zawiedziona, ps inaczej traktuje na oddziale pacjentów ktorzy chodzą do jej prywatnego gabinetu a inaczej tych którzy nie mają pieniędzy na prywatne wizyty, ogólnie nie polecam i przez większośc przeciętnie zamoznych rodziców też nie jest polecana, może za pieniądze jest milsza ale ja na pewno tego nie zasmakuje.

niestety nie przychyle się do pozytywnych opini wystawionych przez
rzekomych pacjentów, u nas nie poznała się na chorobie na dodatek kazała
brac antybiotyk który nie był na to co powinien jestem zawiedziona, ps
inaczej traktuje na oddziale pacjentów ktorzy chodzą do jej prywatnego
gabinetu a inaczej tych którzy nie mają pieniędzy na prywatne wizyty,
ogólnie nie polecam i przez większośc przeciętnie zamoznych rodziców też
nie jest polecana, może za pieniądze jest milsza ale ja na pewno tego nie
zasmakuje.

Pani doktor jako osoba na konkretnym stanowisku w Szpitalu Polanki razem z całym zespołem lekarzy w tym szpitalu przez prawie tydzien pobytu mojego dziecka w tej placówce nie wykryła zwyczajnego zapalenia ucha u mojego dziecka. NIKT w tym szpitalu nie zajrzał dziecku w ucho, podczas gdy jest to jedna z bardziej popularnych przyczyn bardzo wysokiej goraczki. Wmawiano mojemu dzieciu sepsję i inne cuda (codziennie co innego). Kilka dni siedziałyśmy niepotrzebnie w szpitalu a i podczas wypisu ze szpitala nikt nie wiedzial na co tak naprawde dziecko bylo chore. Totalna bezmyślność lekarzy, ciężko uwierzyć jacy "profesjonaliści" tam pracują razem z p. doktor na czele. A badanie ucha trwa zaledwie pare sekund - wstyd. Każdy lekarz w szpitalu powinien mieć obowiązek przebadać dziecko od A do Z a nie tylko osłuchać...

Lekarz z powołania. Doskonałe podejście do małego człowieczka. Profesjonalne i rzeczowe podejście do choroby i leczenia. Moje 6-miesięczne dziecko ponad miesiąc męczyło się z wysypką na twarzy, chodzenie po lekarzach tylko pogorszało jej stan. Dwa dni po wizycie problem z cerą mojego dziecka zniknął - poprawna diagnoza, odpowiednie leczenie i mam jasność, czego unikać, jak pielęgnować moje Maleństwo. Poza tym córeczka ogólnie nie jest spokojna podczas wizyty u lekarza a u pani doktor śmiała się i dała się spokojnie zbadać. Polecam z czystym sumieniem.

Witam serdecznie od 7 lat P.DR. prowadzi mego syna . Syn miał być roślinką ,a dziś chodzi i mówi. NAJWSPANIALSZA DOKTOR POD SLOŃCEM >*NIE ZAWODNA I PEŁNA ZAUFANIA O WIELKIM SERCU DR.. Z POWOŁANIA !!!!UMNE PODNIEŚ NA DUCHU DO WALKI Z CHOROBĄ UWIERZCIE SPOTKAŁAM W SWYM ZYCIU WIELE LEKARZY ALE ONA JEST WYJĄTKOWA JEDNA NA TYSIĄC!!!POLECAM SERDECZNIE , ODDANA PACJĘTKA.

Witam serdecznie od 7 lat P.DR. prowadzi mego syna . Syn miał

Wspaniały lekarz.. Najlepszy jakiego spotkałam na swojej drodze..

Wspaniały lekarz.. Najlepszy jakiego spotkałam na swojej drodze..