lekarz Bożena Labocha-Supernak

Najlepsza Pani doktor. Nigdy mnie nie zawiodła, mam do Niej pełne zaufanie. Prowadziła moje dwie ciąże i zawsze dostępna telefoniczne. Polecam gorąco każdej kobiecie zarówno do prowadzenia ciąży jak również do wizyt kontrolnych. Odpowie na każde pytanie nawet kilka razy. Anioł nie kobieta.

Ogromny ból skłonił mnie do wybrania się do szpitala w Goduli,gdzie przyjęły mnie dwie Panie doktor. Płakałam z bólu kiedy wkładały mi wziernik a na koniec uznały,że to pewnie grzybica i odesłały do domu. Bałam się iść kolejny raz do ginekologa,ale lekarstwa w ogóle nie pomagały więc wybrałam przypadkowo Panią Bożenę,aby skonsultowac poprzednią diagnozę. Pani doktor przebadała mnie delikatnie,małym wziernikiem i trafiła z diagnozą w dziesiątkę. W dodatku była bardzo miła i chętnie odpowiadała na wszystkie pytania. POLECAM!

Bardzo się dziwię,albo pomyliłaś lekarza,albo coś było nie tak z Twoim zachowaniem,że zostałaś żle potraktowana. Pani dr Labocha leczy mnie od 25 lat,dwa razy mnie operowała ,zawsze z powodzeniem.Kiedy mam problem z tymi sprawami zawsze mam szybką i skuteczną pomoc.Sądzę ,że to samo może powiedzieć bardzo wiele kobiet ,no bo w końcu skąd do niej takie kolejki pacjentek ,gdzie u innych lekarzy pustki?

Bardzo dobry profesjonalista, miła, sympatyczna, godna zaufania. Zawsze doradzi i podtrzyma na duchu. Mój syn urodził się przez CC które ona przeprowadzała, po zabiegu czułam się świetnie,wszystko ok bez powikłań.

Nie spotkałam lepszego specjalisty. Jest cudowna!

Nie spotkałam lepszego specjalisty. Jest cudowna!

Świetny lekarz, profesjonalne podejście do problemu, zawsze chętnie udziela odpowiedzi na najróżniejsze pytania, przesympatyczna osoba, bez dwóch zdań godna zaufania!

100%lekarz z powołania,13 lat temu pierwszy raz trafiłam do jej gabinetu pełna profesjonalistka,z humorem,przeprowadziła badanie tak ze nawet nie wiedziałam ze juz po kazda kolejna wizyta była dla mnie przyjemnościa.4 lata temu prowadziła calą moja ciąże,świetny położnik,polecam

Niesamowita kobieta! Pełna empati, serdeczności i zrozumienia! Potrafi cierpliwie wysłuchać i zawsze dobrze doradzi!

Super lekarz , prowadziła mnie przez cały okres ciaży w 17.11.2006r. przyszedł na swit moj synek cały i zdrowy a to dlatego że nie zabrakło bardzo dobrego lekarza jakim jest P.Bożena Labocha - Supernak

Mądry, życzliwy, serdeczny i cierpliwy profesjonalista.

Mądry, życzliwy, serdeczny i cierpliwy profesjonalista.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Ruda Śląska"?

Maciej Ziomek

Parkowa 4
Rybnik
ulica Porzeczkowa 39
41-806 Zabrze
Laboratorium Analiz Lekarskich ALAB Wodzisław
26 Marca 51
44-300 Wodzisław Śląski