lekarz Bożena Lamla-Georges

Pani Doktor przyjęła nas w Szpitalu w Jastrzębiu-Zdroju. Miła, kompetentna, pomocna. Syn nie chciał współpracować przy badaniu to Pani Doktor na spokojnie wytłumaczyła i uspokajała.

Pani doktor bardzo miła, otwarta. Nie trzeba zadawać zbędnych pytań, bo sama sugeruje co może być przyczyna i wszystko ładnie tłumaczy. Aż dziwie się skąd te negatywne opinie, moze Pani doktor traktuje ludzi z wzajemnością (; Polecam z całego serca.

Niestety Pani doktor na wizytach sprawiała wrażenie wyniosłej i niesympatycznej. Ani razu nie zwróciła się do nas na Pan/Pani/Państwo tylko w liczbie mnogiej (jak niegdyś do starszych ludzi). Podejście do dziecka to może miała kiedyś… teraz albo zapomniała jak to jest mieć małe dziecko albo się wypaliła zawodowo. Zero empatii, dziecko skutecznie zraziła do siebie. Jeśli chodzi o diagnozy to często straszy rodziców, sugeruje zaburzenia które nie maja pokrycia z jej kompetencjami i nie znając na tyle dziecka. Jeden lek spec stwierdził ze nie rozumie w ogóle dlaczego dziecko dostało do niego skierowanie. Nie polecam i szkoda ze płacąc olbrzymie składki będziemy musieli szukać innego lekarza prywatnie…

Miałam przyjemnosc poznac tę pania nie jednokrotnie i ani razu nie zdarzyło się by byla miła, uprzejmą już nie powiem jaka była do dziecka zastanawiam się jak taka osoba może pracować z dziećmi może jest miła ale tylko dla swoich nie polecam jeżeli chodzi o dyżury w szpitalu w raciborzu

Przesympatyczna lekarka wspaniałe podejście do dzieci tłumaczy wszystko bardzo dokładnie. Polecam

Podpisuję się pod poprzednimi opiniami. Dla mnie ogromny plus za to, że po badaniu przed szczepieniem, kiedy coś się jej u mojego syna nie spodobało (węzły powiększone) to zleciła badania i nie szczepiła. Dopiero po miesiącu przyszliśmy i już było ok. Dla mnie najlepsza.

Bardzo sympatyczna Pani doktor,super podejscie do dzieci.Tłumaczy wszystko,co dziecku jest i jakie leki przepisuje.

Podpisuję się pod poprzednikami z całą odpowiedzialnością. Miła kobieta, troskliwa, tłumacząca, dobrze lecząca. Serdecznie polecam.

Pani doktor bardzo życiowa, bada wszystkie możliwości, nie daje antybiotyków od ręki, co jest plusem. No i w obyciu bardzo przyjemna. Polecam

Miła, rzetelna, troskliwa kobieta. Widać, że nie brakuje jej doświadczenia zawodowego. Szkoda, że nie przyjmuje w moim mieście (tylko szpital)... POLECAM