Bardzo miła Pani doktor, podejście do pacjenta super. Kontakt telefoniczny bez problemów. Finansowo też super. Polecam w 100%

Jak dla mnie najlepszy lekarz pod słońcem! Chodzę do niej od 5 lat,prowadziła moja pierwszą ciąże, teraz prowadzi drugą i nie wyobrażam sobie innego lekarza(miałam też kontakt z innymi lekarzami i wszyscy się chowają).Za nią nawet pojechałam do Skwierzyny rodzić, bo tam ma dyżury, oddział łącznie z personelem też był miły, co rzadko się zdarza. Chcę rozwiać nie których Pań obawy, że jest miła, bo się jej za to płaci, otóż NIE! Ona jest miła z natury, chodziłam do niej jak przyjmowała na kasę chorych i tak samo się mną ...

Jak dla mnie najlepszy lekarz pod słońcem!
Ona jest miła z natury, chodziłam do niej jak przyjmowała na kasę chorych i tak samo się mną i moim dzidziusiem zajmowała, jak robi to teraz. Ma czas i podejście do pacjenta.
A najgorsze jest to, że nasza Kasa Chorych pozbywa się dobrych lekarzy, smutne choć prawdziwe:(
Ale ze szczerego serca polecam ją każdej kobiecie, bo nie każda wizyta w gabinecie musi być koszmarem:))

Wróciłam z pierwszej wizyty u pani doktor Bożeny Lech. Polecono mi ją, mówiąc, iż jest bardzo miła i kompetentna. Potwierdzam w stu procentach. Tak miłej, fachowej pomocy nie udzielił mi żaden lekarz. Miałam w moim życiu dopiero 2 lekarzy ginekologów, żaden nie przejął się nawracającymi zapaleniami dróg rodnych. Pani doktor od razu zwróciła na to uwagę, zabrała próbkę na badanie, pytała, czy miałam specjalistyczne badanie na takie zakażenia. Odpowiedziała na każde moje pytanie. Uspokoiła mnie, rozwiewając wszelkie wątpliwości. Nie spodziewałam się takiej kompetencji i uwagi. Wiem, że ginekolodzy prywatni inaczej odnoszą się do pacjentek, gdyż są godnie opłacani, ale mogę każdemu już teraz powiedzieć: dopóki będzie mnie na to stać, będę odwiedzać prywatnie ginekologa! A w Gorzowie - panią doktor Lech.

Super lekarz polecam jestem bardzo zadowolona juz od 6 lat. Położna tez jest super. Buziaczki nie będziecie żałować.

Najlepsza pani doktor pod słońcem, odkąd ją odwiedziłam nie chcę chodzić nigdzie indziej. Odpowiada na wszystkie pytania, sama zadaje dużo pytań, więc widać że chce się dowiedzieć jak najwiecej o chorobie, jej przyczynach. polecam.

Byłam po raz pierwszy u ginekologa. Bardzo się obawiałam tej wizyty, ponieważ mam dopiero 17 lat. Pani doktor okazała się osobą miłą i kompetentną. Od razu wzbudziła moje zaufanie. Podczas badania wszystko mi po kolei wyjaśniła i dodawała otuchy. Była tak delikatna, że te obawy, które miałam na początku, szybko minęły. Mam nadzieję, że zalecone leczenie da pozytywne wyniki. Polecam panią doktor wszystkim nastolatkom.

Polecam panią doktor wszystkim nastolatkom.

Ja jestem pacjentką Pani Lech już od8lat prowadziła moją pierwszą ciąże teraz drugą i wciąż jest tak samo troskliwa jak na pierwszej wizycie rewelacyjny lekarz ma podejscie do pacjenta a przede wszystkim pełen profesjonalizm. Wysoki standard i bardzo miło zajmuje się pacjentką mam do niej w stu procentach zaufanie wszystkim polecam Panią Dr. Lech.

Pani ginekolog przyjmuje(owała) w warunkach nieintymnych. Kontakt telefoniczny wręcz niemożliwy. Przypadek problemów z zajściem w ciąże oddaje do INvimed, sama przyznaje, że nie radzi sobie z przygotowaniem do ciąży.

Wspaniała Pani dr, jest SPECJALISTĄ W SWOJEJ DZIEDZINIE, nigdy nie lekceważy objawów, odrazu kieruje na badania, wyleczyła mnie z kilku dolegliwości, jest bardzo kompetentna i rzeczowa. Każdy klient jest dla Pani dr wazny i wyjątkowy!! Plecam!!

Osobiście jestem bardzo zadowolona, a nie mam wcześniejszego dobrego doświadczenia z gin.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Gorzów Wielkopolski"?

Robert Markowski

1-szej Brygady 7
66-530 Drezdenko
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Lekarza Rodzinnego"
Piłsudskiego 8
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " JAKMED " s.c. Sylwia, Maciej Jakowczuk
Krakowska 12 A
66-530 Drezdenko
Poradnia Neurologiczna - Belon, Krynicka, Sobkowiak-Osińska, Lekarze, Spółka Partnerska
Kombatantów 34

Piotr Paszyński