lek. dent. Bożena Lupa

Pani doktor bardzo miła i dokładna. Wspaniałe podejście do pacjenta, wszystko jest jasne i zrozumiałe. Polecam!

Pani doktor bardzo wnikliwa i dokładna. Kompleksowo przegląda całą jamę ustną. Jednocześnie bez przesady. Potrafi doradzić kiedy należy od razu zająć się danym zębem, a kiedy odczekać i sprawdzić za jakiś czas. Produkty których używa są naprawdę dobrej jakości. Cena zależna od skomplikowania zabiegu / wielkości ubytku. Wspaniała dla dzieci! Równie miła dla dorosłych. Traktuje pacjenta jak człowieka i szczerze stara się zrobić wszystko aby mu pomóc. Ceny z tego co się orientuję to są raczej w tej górnej granicy stomatologów mieleckich, chociaż wiem to tylko ze słyszenia bo od lat chodzę do Pani doktor, ponieważ jestem zawsze usatysfakcjonowana, że nie przyszło mi do głowy szukać gdzie indziej. Mogę natomiast potwierdzić, że materiały i techniki stomatologiczne jakie stosuje są bardzo profesjonalne i trwałe na lata! POLECAM:)

Najlepsza lekarka stom. w Mielcu. Polecam. Jest miła i bardzo dużo informacji uzyskałam :) Jest kompetentna i życzliwa, nie zależy jej na tym żeby kogoś oskubać.

Pani stomatolog przemiła ale koszmarnie droga!!! nie polecam

Pani stomatolog przemiła ale koszmarnie droga!!! nie polecam

Polecam, ładny gabinet, jestem zadowolony

Polecam, ładny gabinet, jestem zadowolony

Zbyt drogo, lekarz nie poświęca wystarczająco dużo czasu.

Zbyt drogo, lekarz nie poświęca wystarczająco dużo czasu.