lekarz Bożena Łysiak

Arogancka i niekompetentna. Nie potrafila zdiagnozowac krwawienia w 28tc. Niepotrzebnie mnie nastraszyla. Badanie przeprowadzonie niedokladnie i z ogromną laską. Trafiłąm do niej przez przypadek jak trafiłam na IP na Madalińskiego. Dziwię się, że taki szpital zatrudnia taką personę, o której, aż bije brak wiedzy.

Żeby można była dać 0 gwiazdek to tyle bym.dodala . To Jest o jedną za dużo. Szpital Madalińskiego pracuje tam owa Pani . Nie kompetentna arogancka bez jakiejkolwiek wiedzy. nie. polecam

Żeby można była dać 0 gwiazdek to tyle bym.dodala . To Jest o jedną za dużo.
Szpital Madalińskiego pracuje tam owa Pani .
Nie kompetentna arogancka bez jakiejkolwiek wiedzy. nie. polecam

Bardzo niemila kobieta! Skandaliczne podejscie do pacjenta, "wydarla sie" na mnie ze co ja wyprawiam ze przychodze tak pozno ( zglosilam sie na zwykla kontrolna wizyte 4 miesiace po zabiegu wylyzeczkowania macicy, dodam ze nie dzialo sie nic zlego, poszlam na wizyte bo chcialam poprostu sprawdzic ze wszystko jest ok ) . Stwierdzila ze musze isc do szpitala jeszcze raz na ten sam zabieg! Wyobrazacie sobie cos podobnego? ???!!!!! Bo wynik badania histopatologicznego jest juz niewazny i ze powinnam brac hormony. To cale gadanie nie miało najmniejszego sensu, byla przy tym bardzo niemila, chamska, podenerwowana i lekcewazaca. Czulam sie po tej wizycie kompletnie rozbita! Chcialanym zaoszczedzic innym pacjentkom tych bardzo przykrych doswiadczen dlatego zdecydowanie oradzam leczenia (jesli wogole mozna nazwac to leczeniem) u tej kobiety !!!!!

Pani dr Łysiak to przede wszystkim bardzo niemiła kobieta, przychodząc na badanie zawsze daję odczuć, że robi pacjentowi łaskę. Jako lekarz ginekolog najgorszy do jakiego trafiłam. Na bardzo nieregularne miesiączki (od 28 dni do nawet 3 miesięcy) pani doktor przepisywała jedno opakowanie luteiny i kazała czekać do uregulowania (nawet 3 miesiące) po czym znów przepisywała luteine - chodziłam do niej z tym problemem ponad 1,5 roku na pytanie czy planując ciąże nie powinnam mieć uregulowanych miesiączek pani doktor odpowiedziała, że w ciąże zachodzą nawet kobiety mające miesiączkę raz w roku i powinnam dobrze się odżywiać z wyłączeniem produktów przetworzonych w tym pakowanych w folię puszki itp- zero badań czy skierowań. Raz spóźniłam się 2 minuty na wizytę, przyjmowała kolejne 3 pacjentki zapisane na późniejsze godziny na pytanie kiedy ja zostanę przyjęta odpowiedziała, że na końcu - czyli musiałabym czekać jakieś 3-4godziny- oczywiście tego nie zrobiłam. Zdecydowanie nie polecam.