lekarz Bożena Maj-Badurska

Neurolog

NIEMIŁA, OPRYSKLIWA, OLEWAJĄCA BRAK JAKIEJKOLWIEK ROZMOWY I ZAINTERESOWANIA NIE POLECAM, JEST KOMPLETNIE NIE ZAINTERESOWANA PACJENTEM

NIEMIŁA, OPRYSKLIWA, OLEWAJĄCA

BRAK JAKIEJKOLWIEK ROZMOWY I ZAINTERESOWANIA

NIE POLECAM, JEST KOMPLETNIE NIE ZAINTERESOWANA PACJENTEM

Nikomu nie życzę wizyty u tej pani zależało mi na szybkiej wizycie wież zapisałam sie do niej ale żałuje poświęconego czasu i pieniędzy na paliwo. Po rozmowie pani doktor nawet nie umiała powiedzieć co mi dolega, odczepiła sie do rzeczy które nie maja nic wspólnego z neurologia, nigdy więcej wizyty u niej

Konował!!!!!!! Nie boję się użyć tego słowa, gdyż mam powody tak tą Panią nazwać. Moja mama (79 lat) poszła do niej z bólem kręgosłupa, po dźwignięciu chorego. Pani pseudolekarz stwierdziła bez żadnego badania, że jest to nadwyrężenie kręgosłupa i przepisała maść. Po wizycie u dr., Małolepszego, który zlecił odpowiednie badania okazało się, że mama ma załamany 7 krąg piersiowy. Wg mnie ta Pani ogranicza się jedynie do wypisywania recept, a nie do leczenia. Jest to "świeża sprawa" z dnia 26.11.2014r. i na pewno zrobię wszystko, aby ta Pani nie przyjmowała ...

Konował!!!!!!!
Nie boję się użyć tego słowa, gdyż mam powody tak tą Panią nazwać. Moja mama (79 lat) poszła do niej z bólem kręgosłupa, po dźwignięciu chorego. Pani pseudolekarz stwierdziła bez żadnego badania, że jest to nadwyrężenie kręgosłupa i przepisała maść. Po wizycie u dr., Małolepszego, który zlecił odpowiednie badania okazało się, że mama ma załamany 7 krąg piersiowy. Wg mnie ta Pani ogranicza się jedynie do wypisywania recept, a nie do leczenia. Jest to "świeża sprawa" z dnia 26.11.2014r. i na pewno zrobię wszystko, aby ta Pani nie przyjmowała chorych w Poradni Nr 5 przy ul. Dmowskiego. W dniu 01.12.2014r. w tej sprawie wybieram się do dyrektora Szpitala Miejskiego w Piotrkowie Tryb.