Jedna z najlepszych specjalistów stomatologicznych. Fachowa, komunikatywna, posiada doskonały kontakt z dziećmi. Sam poleciłam ją kilkunastu osobom i wszystkie do dnia dzisiejszego korzystają z jej usług, polecając ją dalej. To prawdopodobnie jest probkem, ponieważ na wizytę do niej czeka się długa, ale warto.

Pani Mikulska, naprawdę zna się na tym co robi. Tłumaczy wszystko w ludzkim i zrozumiałym języku. Poświęca tyle czasu, ile potrzebuje pacjent. Ma niesamowite podejście do dzieci. Generalnie super, super. Polecam!

super podejście do dziecka jak i do dorosłego. wsszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia. polecam!

Bardzo polecam, korzystam tu z fachowej pomocy od 9 lat i wszyscy moi znajomi.

Bardzo polecam, korzystam tu z fachowej pomocy od 9 lat i wszyscy moi znajomi.

Mój 5 letni synek jadąc na wizytę pyta się czy jedziemy do jego Pani i nie ważne czy jedzie na kontrolna wizytę czy na leczenie, a po zejściu z fotela mówi, ze jeszcze tu przyjdzie. Myślę że to jest wystarczająca rekomendacja

Kompetentny lekarz,wspaniałe podejście do dzieci,pełen profesjonalizm.Zdecydowanie polecam !!

pełen profesjonalizm....dzieci zadowolone:) i rodzice też:)

pełen profesjonalizm....dzieci zadowolone:) i rodzice też:)

próba reklamacji po wypadnięciu plomby u dziecka zakończyła się wizytą u innego dentysty , pani doktor wyznaczyła termin za 3 tyg , to jakaś farsa nie polecam

Bardzo sympatyczna, profesjonalna, ma doskonałe podejście do małych pacjentów :))

Wspaniała, kompetentna lekarka! Polecam każdemu!!!!

Wspaniała, kompetentna lekarka! Polecam każdemu!!!!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog dziecięcy Koszalin"?

Gabinet stomatologiczny Marcin Bogurski

ul. Śląska 4
75-430 Koszalin
ul. Małopolska 1B/5
75-393 Koszalin
Środkowopomorskie Centrum Zdrowia Psychicznego MEDISON - Ambulatoryjna opieka medyczna
Zwycięstwa 119
75-601 Koszalin