lekarz Bożena Mospan-Skórnicka

Internista, Diabetolog

2,4

Widać , że praca lekarza przerasta przereklamowaną, gruboskórną Panią Doktor Mospan... nie polecam !

niekompetencja aż krzyczy.Pani doktor jest bardzo nie miła i uwazam ze pacjenta ma głęboko w d...e.Odwala roborę taśmowo i Ty pacjęcie bujaj się dalej sam.NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!

Kazdy lekarz powinien brać z Pani doktor przykład

Kazdy lekarz powinien brać z Pani doktor przykład

pani diabetolog chce aby inny lekarz stwierdził cukrzyce,to po co Ona jest diabetologiem,strasznie sie zawiodłam na pani doktor.nie polecam.

po przeczytaniu komentarzy rozumiem, że Pani Doktor jest miła i uprzejma za pieniądze. Od półtora roku leczę się u dr Mospan. Zwykle śmierdzi w gabinecie papierosami. Pani doktor zawsze jest spóźniona, jest dobrze jeśli tylko godzinę. Długo czekam, krótko trwa wizyta. Nie leczy tylko robi statystyki. Pewnie płacą od ilości przyjętych pacjentów. Przykre jest to, że okrzyknięta jest taką sławą i doświadczeniem. Odniosłem wrażenie, że jej przeszkadzam mówiąc o swojej chorobie. Zapiski z mojego zeszytu i pomiary cukru niewiele dają. Brak analizy i wyjaśnienia. Nie kieruje na badania, tylko wypisuje recepty. Obiecywała, że mnie położy na oddziale w celu określenia odpowiedniej ilości podawanej insuliny. Nic z tego nie wyszło.Szkoda, że w takim mieście brakuje dobrego lekarza diabetologa. Powinno Pani doktor zależeć na leczeniu pacjentów, a nie leczeniu powikłań. Łatwiej i taniej jest zapobiegać. To przykre, że nikt w tej sprawie nie może pomóc.

nie poświęca odpowiedniej ilości czasu na pacjenta. Zawsze się spóźnia. Jest niemiła i nieprzyjemna. Wizyty polegają na wystawieniu recepty, nic nie wnoszą. Nie robi badań. Odwala taśmówkę. Zdecydowanie nie polecam.

Leczę się u Pani dr od roku, mam duże wahania cukru( cukrzyca typ I). Przez ten rok nie widzę żadnej poprawy,jednakże nie o tym chcę napisać. Podejście Pani dr do pacjentów jest skandaliczne. Otóż gdy leczyłam się u Pani dr prywatnie to Pani Mospan miała czas, by przeprowadzić dokładny wywiad, odpowiedzieć na pytania, wyjaśnić. Wizyta trwała ok.15min jednak gdy odwiedziłam Panią dr w przychodni publicznej bajka się skończyła. Nawet mogę zrozumieć ponad godzinne spoznienia za kazdym razem, ale nie to ze wizyta trwa krócej niż minuta. Pani dr szybko przejrzała dziennik cukrzyka, zmieniła dawke przelicznika insuliny na sniadanie i komentarz,,zgłoś się za 2 miesiące" zobaczymy co się bedzie działo i po wizycie. Tak własnie wyglądają publiczne wizyty u Pani Dr.Ja nie mam zamiaru z miesiaca na miesiac patrzec co sie bedzie działo tylko miec w koncu dobrze ustalony cukier! podejscie do pacjenta okropne. Skoro za kazdym razem spoznienie do poradni wynosi ponad godzine to trzeba szybko przyjmowac ludzi hurtem.Rozumiem można raz się spoznic, kazdemu moze sie zdarzyc ale nie notorycznie! Skoro jest sie powaznym lekarzem, to trzeba sobie ustalic priorytety, a nie przyjmowac ludzi tylko po to aby przyjac.

Wyjątkowa osobowość,wyjątkowy specjalista.Zna się na rzeczy.Gdyby nie Pani dr Bożena Mospan,...dawno nie było by mnie na tym świecie. Życzę jej dużo zdrowia i dziękuję za wszystko co zrobiła dla mojej skromnej osoby.Z wyrazami szacunku pacjent..... Mirosław Kozłowski Świebodzin

Mirosław Kozłowski
Świebodzin

byłam więcej nie , najgorsze podejscie do pacjenta !!!!!!

byłam więcej nie , najgorsze podejscie do pacjenta !!!!!!

Bardzo nie miła Pani doktor wręcz gruboskórna, a w gabinecie śmierdziało papierosami . Skandal ! Nie polecam.