lekarz Bożena Mospan-Skórnicka

Internista, Diabetolog

2,4

Byłem osobą towarzyszącą osobie z cukrzycą i powikłaniami cukrzycowymi. Potraktowano nas na odczepnego, bezsensowne docinki pod nosem ze strony Pani doktor oraz głupie teksty na poziomie gimnazjum. Słyszałem o tej Pani dużo dobrego, ale niestety odnoszę wrażenie, że sława wyprzedza tą Panią. Choć plusem jest jej stanowczość, cecha porządana wg mnie u lekarzy. Jedyny "plus" wizyty. Nie potrafię natomiast ocenić jej kompetencji. Arogancja i wyższość przesłoniły wszystko inne. Nie polecam nikomu o słabych nerwach.

Kto chce się leczyć i szuka wsparcia fachowego,może liczyć zawsze na pomoc dr B.Mospan.Przebywałem na oddziale diabetologi i nie słyszałem aby wśród pacjentów krążyła jakaś negatywna opinia o Pani dr B.Mospan,wręcz przeciwnie. Uważam,że niektóre opinie są krzywdzące.Ci,którzy je wystawili "chorują" na co innego a nie na cukrzycę.Żeby osądzać innych,trzeba być uczciwym wobec samego siebie. Z wyrazami szacunku i uznania dla całego personelu za udzieloną mi pomoc i opiekę,oraz powrót do zdrowia,....Mirosław Kozłowski.

WITAM SERDECZNIE, CHCIAŁBYM WSZYSTKICH PAŃSTWA ZMAGAJĄCYMI SIĘ Z CUKRZYCĄ POINFORMOWAC, ŻE JEST SUPLEMENT KTÓRY ŁAGODZI PRZEBIEG CUKRZYCY TO WIELKIE ODKRYCIE POLSKICH NAUKOWCÓW "COLVITA " ZADZWOŃ A DOWIESZ SIĘ WSZYSTKIEGO 663 356 313.

Pani Mospan jest bardzo złośliwa i brak jej kultury osobistej. Czekała tylko kiedy wręcze kopertę. Nie polecam !

Wizyta publiczna, to totalna porażka. Pani dr była delikatnie ujmując nieuprzejma. Moja cukrzyca była gdzieś na odległym planie. Rutynowe badanie HbA1c bez omówienia wyniku. Może poza "cukry są za niskie" !!! Szczegółowy zapis mojej glikemii z ostatnich miesięcy nie wzbudził żadnego zainteresowania. Recepty i papa. Baw się sam. Jeżeli jesteś cukrzykiem i czytasz te słowa, to wiesz jakie emocje mogły mną targać po wyjściu z gabinetu.

Zawiodła na całej linii. Mam więcej kultury osobistej od Tej bezczelnej Pani... więc nie będę wchodzić w szczegóły.

oby wszyscy lekarze byli pokroju dr. Mospan.

oby wszyscy lekarze byli pokroju dr. Mospan.

ta pani doktor mnie zawiodła... nie szuka wystarczajaco dobrze, leczy schematami a wiadomo ze kazdy jest inny. nie polecam

Bardzo uprzejma,kompetentna.POLECAM. Na każde pytanie uzyskałem odpowiedź

Bardzo uprzejma,kompetentna.POLECAM. Na każde pytanie uzyskałem odpowiedź

Wspaniały lekarz ,z sercem podchodzi do każdego pacjenta . Cieszmy się ,że mamy tak dobrego specjalistę .

Wspaniały lekarz ,z sercem podchodzi do każdego pacjenta .
Cieszmy się ,że mamy tak dobrego specjalistę .