lek. med. Bożena Nowowiejskalek. med. Bożena Nowowiejska - zdjęcie profilowe

lek. med. Bożena Nowowiejska

Internista, Diabetolog

Jestem specjalistą chorób wewnętrznych I i II stopnia oraz specjalistą diabetologiem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Cukrzyca jest współczesną ...

Jestem specjalistą chorób wewnętrznych I i II stopnia oraz specjalistą diabetologiem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Cukrzyca jest współczesną chorobą cywilizacyjną, która dotyka 7% społeczeństwa, w tym coraz więcej młodych ludzi. Cukrzyca nieleczona może prowadzić do poważnych zdrowotnych konsekwencji. Dlatego też, wykorzystując moje wieloletnie dosiadczenie w zawodzie lekarza wiem, jak ważne jest indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Przyjmuję pacjentów w moich gabinetach:
- w Warszawie przy ulicy Alpejskiej 4, (tel. 730727088)
- w Sosnowcu przy ul. Pustej 15 (tel. 503 082 991)
- w Dąbrowie Górniczej przy ul. Żeromskiego (503 082 991)

Przyjmuję od poniedziałku do piątku po uprzednim ustaleniu telefonicznym.

Doktor Nowowiejska jest osobą godną zaufania, poświęciła mi dużo czasu i dobrze wytłumaczyła na czym polegał mój problem. Zdecydowanie najbardziej uprzejmy lekarz, u którego byłam. Ode mnie 5/5!

Doktor Nowowiejska jest osobą godną zaufania, poświęciła mi dużo czasu i dobrze wytłumaczyła na czym polegał mój problem. Zdecydowanie najbardziej uprzejmy lekarz, u którego byłam. Ode mnie 5/5!

Zdecydowanie najlepszy lekarz jakiego znam! Przemiła i rzeczowa. Jeszcze nigdy w życiu nie trafiłam na tak sympatycznego i profesjonalnego lekarza. Zawsze przeprowadza dokładny wywiad i badanie. Całość wizyty trwa tyle ile powinna, pani doktor ma zawsze czas dla pacjenta. Tacy właśnie powinni być wszyscy lekarze!

Bardzo profesjonalna i miła Diabetolog. Już na pierwszej wizycie czułem, że mam do czynienia z profesjonalistką. Pani dr Nowowiejska pomogła mi w mojej chorobie, wcześniej nie dbałem o siebie za bardzo, a dzięki jej pomocy w wsparciu straciłem na wadze i wyrównałem cukru. Bardzo dobry lekarz, polecam wszystkim osobom z cukrzycą!

Bardzo polecam Panią Doktor! Jest bardzo dobrym i kompetentnym diabetologem z wieloletnim doświadczeniem. Potrafi bardzo dobrze zająć się każdym pacjentem. Zdecydowanie polecam!

Super Pani Doktor! Pierwszy raz udałam się z pewną dozą nieśmiałości, ale już po pierwszych minutach spotkania byłam pozytywnie zaskoczona: byłam zapisana na konkretną godzinę więc nie było kolejki, po drugie: atmosfera była bardzo sympatyczna atmosfera i przyjazna, a po trzecie i najważniejsze, zachwycił mnie ogromny profesjonalizm Pani Doktor. Dzięki wizycie, wiem co muszę zrobić żeby utrzymać moją cukrzycę w ryzach. Pani Doktor wytłumaczyła mi co mam robić w bardzo taktowny i uprzejmy sposób. Podsumowując - profesjonalizm i pełne zaangażowanie w każdego pacjenta. Lekarz na szóstkę !

Mnie podobało się szczególnie to, że Pani Doktor pozwoliła żebym przyszedł na wizytę do niej z tatą, który jest niestety po udarze i często mówi bardzo nieprzyjemne rzeczy do obcych, ale do mnie też. Doktor się nie obraziła na jego zachowanie, spojrzała na mnie i wiedziałam, że rozumie jak mi ciężko. Powiedziała coś takiego” Spokojnie jakoś sobie damy z tym wszystkim radę i na pewno będzie dobrze”. I jest - dzięki leczeniu Doktor Nowowiejskiej tata czuje się świetnie, a bardzo obawiałem się o jego zdrowie.

Doktor Nowowiejska jest zdecydowanie godna polecenia. Jest bardzo uprzejma i za każdym razem poświęca mi dużo czasu. Ma ogromną wiedzą, która potrafi jednak przekazać w przystępny sposób. Leczyłam się już u kilku lekarzy w rejonie (Sosnowiec, Dąbrowa), ale tylko u p. Nowowiejskiej czułam się swobodnie i wiedziałam, że na 100% jestem w dobrych rękach.

Trafiłem do Pani Doktor z cukrzycą. Dzięki profesjonalizmowi i uprzejmości Pani Doktor mój stan znacznie się poprawił. Pani Doktor jest bardzo miła i otwarta, bardzo łatwo nawiązuje kontakt z pacjentem. Potrafiła jasno i klarownie mi wytłumaczyć na czym polega moja choroba, jak będzie wyglądało leczenie i jak należy się odżywiać. Pani Doktor zachęca do zadawania pytań i udziela wyczerpujących, profesjonalnych odpowiedzi zrozumiałym językiem. Przekazane przez nią materiały pozwoliły mi zrzucić wagę i zacząć kontrolować nad chorobą. Gorąco polecam!

Pani Doktor jest bardzo miła i profesjonalna, bardzo szybko i skutecznie rozwiązała moją sprawę, która wcale nie była łatwa. Zdecydowanie polecam.

Pani doktor jest przemila osoba . Jestem w ciazy i wykryto cukrzyce strasznie sie balam ale Pani doktor wszystko bardzo dobrze wytlumaczyla za co jej bardzo dziekuje ! Wielki pozytyw ;)