lekarz Bożena Otok-Kozłowska

Wenerolog, Dermatolog

2,6
2,2

Bardziej aroganckiej dermatolog nie spotkałem. Miałem problemy skórne na głowie. Sam wykluczyłem Łupież bowiem inaczej to wyglądało. Mimo to udałem się do pani Bożeny. Ta nawet dobrze nie zajrzała na zmiany skórne i stwierdziła że to " ŁUPIEŻ! " gdy jednak powiedziałem że nie sądzę aby to był łupież w odpowiedzi usłyszałem " Kto tu jest lekarzem!? Pan czy ja!? " Co mnie zamurowało, ale dobra... Przepisała mi dość drogą jakby oliwkę za około 45zł oraz szampon przeciwłupieżowy także za niemal 70zł Mordowałem ponad rok jej metodą ale nic to nie pomagało... Bałem się nawet że to może być Łuszczyca? I postanowiłem pojechać do dermatologa w Szczecinie, gdzie pan doktor na wstępie wykluczył Łupież. Po dokładnym obejrzeniu głowy oraz badaniom powiedział że to Łojotokowe zapalenie skóry głowy. Oraz wytłumaczył jak to leczyć? Przypisał mi Emulsję oraz szampon leczniczy na takie objawy... Po 3-4 dniach leczenia problem z głowy... Gdybym dalej chodził do szanownej pani Bożenki z problemem pewnie borykałbym się do dziś dnia! Nie polecam jej! Kobieta jest raz nie miła, raz nie zna się na medycynie co sam zauważyłem, a trzy nie poświecą czasu dla pacjenta... nie wytłumaczy nie poradzi tylko z mostu to i to i do widzenia. Potworny dermatolog i nic po za tym..

Pani doktor jest niekompetentna, zaleca leczenie bez stosownych badań, później twierdzi, że "na pewno je zleciła tylko wynik się jej gdzieś zgubił", przeczy sama sobie i dodatkowo kłamie. Leczenie prostego schorzenia w jej wykonaniu okazało się kompletnie bezskuteczne. Inni lekarze pomogli bez problemu. Zdecydowanie nie polecam, strata czasu i zdrowia.

Dobry lekarz, godny polecenia. Uprzejma, kompetentna, poważnie podchodzi do problemu,wielokrotnie mi pomogła.

Wredne babsko Zdecydowanie nie polecam Nie pomogła wogóle

Wredne babsko Zdecydowanie nie polecam Nie pomogła wogóle

W zasadzię lubię ją:) Mi pomogła na moje dermatologiczne dolegliwości.

W zasadzię lubię ją:) Mi pomogła na moje dermatologiczne dolegliwości.