lekarz Bożena Pankowska

Dermatolog

słaby lekarz nie stosuje najnowszego leczenia tylko sterydy które działają szybko ale więcej wyrządzają szkody. Przychodnia szpitalna służy do ściągania pacjentów do prywatnego gabinetu.

dermatolog godny polecenia ponieważ rezultaty leczenia widać a poza tym utrzymują sią bardzo długo jego pozytywne efekty

W trzy tyg doprowadziła moją skórę do idealnego stanu :) Szkoda ze mam do niej tak daleko. wspaniała i ciepła kobieta. W Płońsku mamy jednego lekarza który leczy jedną maścią wszystkie dermatologiczne choroby. Dzięki niemu poznałam doktor Pankowską. I ona zaleczyła mnie bo moja choroba nadaje się tylko do zaleczenia niestety :(((

W trzy tyg doprowadziła moją skórę do idealnego stanu :)
Szkoda ze mam do niej tak daleko. wspaniała i ciepła kobieta.

bardzo dobry lekarz!! najlepszy!! w dodatku bardzo miła, wręcz przesympatyczna kobieta, przed którą nie czuję się jakiegokolwiek zażenowania podczas rozmowy!! świetna specjalistka!! konkretna kobietka, z którą człowiek nie krępuje się rozmawiać prawie trzy lata temu leczyłam u niej trądziĸ. po kilku ltatach bezskutecznej walki poszałm do gabinetu w zasadzie zrezygnowana i nie wierzyłam, że ten hotrror się kiedyś skończy. a tymczasem pani doktor nie szukała dobrych metod leczenia tylko po prostu od razu wiedziała co pomoże i tyle!! od tamtej pory nie mam żadnych problemów z trądziekim!! a niedawno pomogła mojemu trzymiesięcznemu synkowi, po jednej wizycie przyczyna rozpoznana i problem wyleczony!! POLECAM!!!