dr n. med. Bożena Peciak-Wieczorek

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

Jestem specjalistą dermatologiem. Bezpośrednio po studiach rozpoczęłam pracę na stanowisku asystenta w II Klinice Dermatologii Śląskiej Akademii Medycznej. Pracując w Klinice uzyskałam I i II stopień specjalizacji z zakresu dermatologii i obroniłam pracę doktorską otrzymując stanowisko adiunkta.
Aktualnie prowadzę trzy prywatne specjalistyczne praktyki lekarskie: w Bielsku – Białej (główna siedziba), w Gliwicach (filia) i Oświęcimiu (filia). Od kilkunastu lat zajmuję się dermatologią estet...

Bardzo miła Pani doktor Kompleksowo podeszła do choroby i co najważniejsze wyleczyla mnie. Polecam w 100%

Polecam w 100%

Uwazam ze to rewelacyjna lekarka. Jako jedna jedyna pomogla mi kilka lat temu. Potem takze mojej corce w innym schorzeniu. Najbardziej profrsjonalny dermatolog jakiego znam.

Najbardziej profrsjonalny dermatolog jakiego znam.

Bardzo miła i kompetentna Pani. Wrażenie po pierwszej wizycie bardzo pozytywne. Koszt wizyty dość wysoki. Zobaczymy jaki efekt przyniesie kuracja. Pierwszy etap przebiega pomyślnie.

Pani Doktor na poważna chorobę zleciła mnóstwo niepotrzebnych badan, na dolegliwość zostało dobrane lekarstwo o wysoce niewłaściwych dawkach. Leczenie nieskuteczne skutkując jeszcze większymi dolegliwościami, skorygowanymi na szczęście przez innego lekarza (Danutę Santarius-Kaczur )

ODRADZAM W 100%. LECZYŁAM TRĄDZIK KILKA LAT, PIERWSZE WIADOMO STO TYSIĘCY BADAŃ, Z KTÓRYCH I TAK NIC NIE WYNIKNĘŁO, A POTEM TYLKO ZABIEGI: PEELIN PIROGRONOWY KOSZT JEDNEGO ZABIEGO 400 ZŁ. W INNYCH GABINETACH 150,-. TOTALNA PORAŻKA. DROGO I BEZSKUTECZNIE!!!!

Wizyta droga,lekarstwa bardzo ,bardzo drogie i nie wszystkie potrzebne.Wydałam mnóstwo pieniędzy a niewiele mi to pomogło.Raczej nie polecam.

Ceny bardzo wysokie a jakość pozostawiająca wiele do życzenia.Nigdy więcej nie skorzystam z tego gabinetu!!!.

Korzystam z usług Doktor Peciak już kilka lat, jestem bardzo zadowolona z efektów i wdzięczna za poświęcony mi czas i uwagę.