dr n. med. Bożena Peciak-Wieczorek

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

Jestem specjalistą dermatologiem. Bezpośrednio po studiach rozpoczęłam pracę na stanowisku asystenta w II Klinice Dermatologii Śląskiej Akademii Medycznej. Pracując w Klinice uzyskałam I i II stopień specjalizacji z zakresu dermatologii i obroniłam pracę doktorską otrzymując stanowisko adiunkta.
Aktualnie prowadzę trzy prywatne specjalistyczne praktyki lekarskie: w Bielsku – Białej (główna siedziba), w Gliwicach (filia) i Oświęcimiu (filia). Od kilkunastu lat zajmuję się dermatologią estet...

Pani Doktor jest z pewnością dobrym lekarzem, ale nie zwraca uwagi na koszty leczenia, koszty leków, badań. Zapisuje wszystko, co może się przydać, na wszelki wypadek. Wizyta nie jest tania - 150 zł jeśli nie jest się pierwszy raz- a badania zleca od razu wszystkie możliwe - koszt ok 300 zł. do tego leki i witaminy na koszt ok 250 zł - to za jednym razem. 700 zł przy jednej wizycie to stanowczo za dużo (bez żadnych zabiegów)! Ale nie ma problemu, żeby się z nią umówić na wizytę nawet poza godzinami przyjęć.

ODRADZAM!!!! LECZYŁEM TRĄDZIK KWASAMI I ZAMIAST ZLIKWIDOWAĆ BLIZNY TO MAM JEDNA WIELKA BLIZNE !!!! NIE POLECAM!!!! NA DODATEK WMOWIŁA MI ZE TO MOJA WINA!!!! JUZ O SPRAWACH FINANSOWYCH NIE WSPOMNE,ODRADZAM!

ODRADZAM!!!!

Pani Bożena Peciak to bardzo życzliwa i miła Pani lekarz. Bardzo szybko zareagowała na moją prośbę o zdiagnozowanie naczyniaka u naszego maleństwa i co ważne jako pierwszy z trzech lekarzy sensownie pomogła nam podjąć dalsze kroki których dzisiaj są pozytywne efekty. Jednak najistotniejsze jest to że w dobie XXI wieku "TAKI LEKARZ" zrobił to zupełnie bezinteresownie. Jestem pełen wdzięczności i podziwu dla Pani Bożenki.

zostawiłem sporo pieniedzy nie tylko w gabinecie P.doktor ale i na zlecone badania-koszt kilkaset złotych powtarzane kilka razy, brak pomysłu na konkretne leczenie ,niebotycznie wysoka stawka za wizytę ---generalnie dla osób posiadających dochody znacznie powyżej średniej i nie liczyłbym na wielkie efekty---nie polecam

Pacjent odnosi wrażenie, że najważniejsze są dla Pani doktor pieniądze a nie pomoc pacjentowi w jego problemie. Poza tym ceny są bardzo wygórowane gdy porównać z innymi lekarzami.