dr n. med. Bożena Peciak

Dermatolog

3,9
3,7
3,1

Bardzo miła Pani doktor Kompleksowo podeszła do choroby i co najważniejsze wyleczyla mnie. Polecam w 100%

Polecam w 100%

Uwazam ze to rewelacyjna lekarka. Jako jedna jedyna pomogla mi kilka lat temu. Potem takze mojej corce w innym schorzeniu. Najbardziej profrsjonalny dermatolog jakiego znam.

Najbardziej profrsjonalny dermatolog jakiego znam.

Pani Doktor jest z pewnością dobrym lekarzem, ale nie zwraca uwagi na koszty leczenia, koszty leków, badań. Zapisuje wszystko, co może się przydać, na wszelki wypadek. Wizyta nie jest tania - 150 zł jeśli nie jest się pierwszy raz- a badania zleca od razu wszystkie możliwe - koszt ok 300 zł. do tego leki i witaminy na koszt ok 250 zł - to za jednym razem. 700 zł przy jednej wizycie to stanowczo za dużo (bez żadnych zabiegów)! Ale nie ma problemu, żeby się z nią umówić na wizytę nawet poza godzinami przyjęć.

Bardzo miła i kompetentna Pani. Wrażenie po pierwszej wizycie bardzo pozytywne. Koszt wizyty dość wysoki. Zobaczymy jaki efekt przyniesie kuracja. Pierwszy etap przebiega pomyślnie.

Pani Bożena Peciak to bardzo życzliwa i miła Pani lekarz. Bardzo szybko zareagowała na moją prośbę o zdiagnozowanie naczyniaka u naszego maleństwa i co ważne jako pierwszy z trzech lekarzy sensownie pomogła nam podjąć dalsze kroki których dzisiaj są pozytywne efekty. Jednak najistotniejsze jest to że w dobie XXI wieku "TAKI LEKARZ" zrobił to zupełnie bezinteresownie. Jestem pełen wdzięczności i podziwu dla Pani Bożenki.

Pani Doktor na poważna chorobę zleciła mnóstwo niepotrzebnych badan, na dolegliwość zostało dobrane lekarstwo o wysoce niewłaściwych dawkach. Leczenie nieskuteczne skutkując jeszcze większymi dolegliwościami, skorygowanymi na szczęście przez innego lekarza (Danutę Santarius-Kaczur )

Korzystam z usług Doktor Peciak już kilka lat, jestem bardzo zadowolona z efektów i wdzięczna za poświęcony mi czas i uwagę.

ODRADZAM W 100%. LECZYŁAM TRĄDZIK KILKA LAT, PIERWSZE WIADOMO STO TYSIĘCY BADAŃ, Z KTÓRYCH I TAK NIC NIE WYNIKNĘŁO, A POTEM TYLKO ZABIEGI: PEELIN PIROGRONOWY KOSZT JEDNEGO ZABIEGO 400 ZŁ. W INNYCH GABINETACH 150,-. TOTALNA PORAŻKA. DROGO I BEZSKUTECZNIE!!!!