lekarz Bożena Pobłocka

Reumatolog, Internista

Pierwszy raz spotkałam się z brakiem obejrzenia stawów przez reumatologa, zwłaszcza przy objawach bólowych tych okolic. Obejrzenie dłoni przez Panią Doktor i obejrzenie chodu pozwoliło na podważenie opinii innych lekarzy. Sposób wyrażania się lekarki wskazywał na brak chęci niesienia pomocy oraz empatii.

To ze lekarz jest mily i stara sie byc uprzejmy to nie wszystko. Leki przepisuje i leczy tak jak reszta czyli tak sobie. Wielkie zachwyty nad tym, ze ktos jest uprzejmy i nic wiecej. Nie ma mowy o fachowosci. Na dodatek z tego samego komputera powtarzaja sie wpisy na maksa - same 5. Pani doktor sama sobie pisze?

PANI DR BOŻENA POBŁOCKA JEST PO PROSTU LEKARZEM Z POWOŁANIA

PANI DR BOŻENA POBŁOCKA JEST PO PROSTU LEKARZEM Z POWOŁANIA

Pani dr Pobłocka jest po prostu lekarzem z powołania. zawsze ma czas, jest kompetentna, miła i jak trzeba wymagająca

Jesli chodzi o uprzejmosc to zalerzy: czasami uprzejma mila i usmiechnieta , a jak sie trafi na zly chumor to sfoje frustrakcje wyladowuje na pacjecie

wspanialy lekarz lecze sie od lat u dr Poblockiej nie zbywa pocjetow jest kompetentna mila ,jest po prostu bardzo dobrym lekarzem. Polecam Mirka

Pani doktor nie ogląda stawów pacjenta, bada pacjenta w ubraniu. Poza tym miła i sympatyczna. Nie polecam.

Jest bardzo kompetentna.Leczę się u tej lekarki kilkanaście lat i nie mam nawrotów choroby.Jest miła i nie spotkałam pacjenta,który żle oceniałby ją jako lekarza. wieloletni pacjent

wieloletni pacjent

Gorąco polecam panią Doktor. Odkąd się u niej leczę nie ma nawrotow choroby, czuję się dużo lepiej, mogę normalnie funkcjonować. Lekarz godny zaufania, dobroduszny, uśmiechnięty. Można na niej polegać.

nie polecam nawet najgorszemu wrogowi, arogancka, nie kompetenta i stawia dalece mylne diagnozy, az przykro iz tacy lekarze sa, szczerze nikomu nie polecam szkoda czasu i jesli ktos prywatnie to pieniedzy