lekarz Bożena Rauer

Neurolog

1,3

nikt nigdy mnie nie tak potraktował!!! Ogromne pretensje miała do mnie ta Pani, że wogóle przyszłam i zawracam jej głowę. nie chciała przeczytać wyniku z rezonansu magnetycznego. nie potraktowała mnie poważnie. Brak empatii. Brak kompetencji! NIE CHODŹCIE DO NIEJ choćby nie wiem co.

NIE CHODŹCIE DO NIEJ choćby nie wiem co.

Zdecydowanie radzę unikać. Pani doktor nie skupia się na pacjencie, nie ma ochoty badać tylko chce jak najszybciej zbyć. strata czasu i pieniędzy!

Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Radzę unikać!!!

Radzę unikać!!!