lekarz Bożena Sitkiewicz

1,7

Ta pani lekarz nie powinna mieć w ogóle kontaktu z pacjentem, arogancka, nastawiona na "nie". NIE POLECAM !!!

Z przykrością potwierdzam opinię Pani Aldony. Wyjątkowo arogancka i butna pielęgniarka. Na prośbę, by nie krzyczała na mnie stwierdziła, że się nie zmieni, bo taka jest i nikt zmieniać jej nie będzie. Na zadane kolejne pytanie ... rzuciła słuchawką. Ciąg dalszy doświadczeń z tą Panią skończył się już przed gabinetem - odesłaniem mnie do... innego okulisty. Dodam tylko, że skierowanie miałem, jako "PILNE". Co do Pani doktor Sitkiewicz - cóż, toleruje takie zachowanie współpracownicy, a co, jeszcze gorsze akceptuje odsyłając badanego wcześniej przez siebie pacjenta, mimo, że zgodnie z deklaracją w necie okres oczekiwania w takich przypadkach jest zerowy. Poza tym kto wie, czy jej wcześniejsza diagnoza była prawidłowa.
Chyba już czas, by mieć odwagę pisać o tak podłym zachowaniu, choć rynek pewnie i tak tego nie zweryfikuje przy takim obłożeniu gabinetów - szkoda.

Do lekarza nie mam zastrzeżeń ale do pielęgniarki ,ktora jako pierwsza ma kontakt z pacjentem mogłabym wiele złego napisać : arogancka, bezczelna , brak szacunku do pacjenta.