dr n. med. Bożena Śpila

Psychiatra

Od niedawna lecze się u Pani doktor Śpili. Bardzo bardzo ją polubiłam. Jest sympatycznym i ciepłym człowiekiem. Bardzo się cieszę, gdy chodzę do niej na wizyty i mogę się z nią spotkać. Ufam jej i wierzę, że tylko ona może mi pomóc. Polecam :))

Chciałabym polecić wszystkim Panią doktor B.Śpilę,jest ona nie tylko najleprzym fachowcem świetnie dobierającym leki,jest także wspaniałym człowiekiem ,wyciągającym do wszystkich pomocną dłoń.Pani doktor zawsze wysłucha, nie ignoruje żadnych skarg,stoi murem za pacjentem.Nigdy do tej pory nie spotkałam tak dobrego,bezinteresownego lekarza.Co do ilości poświęconego czasu, to zawsze znajdzie czas dla każdego. Leczę się już bardzo długo,ale odkąd trafiłam na Panią doktor wszystko się zmieniło,dlatego czuję ogromną wdzięczność i dziękuję za cierpliwość mi okazaną.Dziękuję

100% fachowiec w swojej dziedzinie. Zawdzięczam jej powrót do życia. Oddanie się jej zaleceniem gwarantuje powrót do zdrowia.

Jestem chora na schizofrenie i lecze się u Pani Doktor wcześniej leczyłam się u innych lekarzy i oni mówili że mój stan się juz nie zmieni ale kiedy zaczełam sie leczyć u Pani doktor wszystko się zmieniło pozatym ze biore kilka tabletek normalnie funkcjonuje to znaczy dostałam sie na studia w wakacje pracuje.Ostatnio w mojej chorobie zaczła się zmiana to znaczy wystapiła silna senność i zmęczenie Pani doktor zmieniła tylko jeden lek na mocniejszy i po wszystkim wstaje znowu rano i nie ma zmeczenia jestem jej ogromnie wdzięczna za wszystko co dla mnie zrobiła moje zycie zmieniło się jak za dotknięciem czarodziejskiej różczki a wszystko dzięki jej wiedzy i umiejętnościom ogromnej cierpliwości dobroci jest prawdziwym lekarzem karzdemu ja polecam

Pani doktor jest bardzo miłą i oddana osobą gorąco polecam.Nie daje leków jak nie musi robi wszystko by pomóc pacjentowi ,nie zależnie czy jest mały czy duży .

Bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim. I najlepsza ciocia na świecie. Bardzo lubię jak nas odwiedza. Pozdrawiam ją serdecznie. ;-)

Pani doktor to świetny fachowiec,bardzo kompetentna z cierpliwością i spokojem wysłucha.Dużo czasu poświęca pacjentowi. Wypytuje o inne choroby.Bardzo dobrze dobiera leki.Lekarz z powołania.

Wypytuje o inne choroby.Bardzo dobrze dobiera leki.Lekarz z powołania.

Znam panią doktor już od dwóch lat, leczyłam się u innych lekarzy i znacznie było ze mną ciężko, a teraz chodzę do pani doktor Śpili i znacznie teraz o wiele lepiej się czuje. Z góry w imieniu moim chciałam bym podziękować pani doktor za to że pomogła mi pani doktor w mojej chorobie, czuje się o wiele lepiej, i dziękuję za ten czas poświęcone dla mnie. :):):) Dziękuje.:):):) :)

byłam bardzo chora na schizofrenie tułałam się od oddziału do oddziału i od psychiatry do psychiatry nikt nie mugł sobie poradzić z moją choroba dopuki nie spotkałam Pani doktor ona mnie wyleczyła to znaczy nadal biore leki i rozumiem że bede musiała je brać ale moge zyc normalnie i realizować sie w pracy i na studiach wiem ze ta opinie brzmi jak link sponsoroany ale to wszystko szczera prawda każdemu polecam Pania doktor

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Lublin"?

ulica Gliniana 32 lok.6
20-616 Lublin