dr n. med. Bożena Śpila

Psychiatra

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor. Tak kompleksowego leczenia nie poprowadził nam nikt w Warszawie. Wreszcie wiele wątpliwości dotyczących autyzmu u moich synków zostało rozwianych. Bardzo zdrowe, całościowe podejście do pacjenta i szczegółowy wywiad rodzinny.

Bardzo dobra i godna polecenia pani doktor jestem chory na zespół Aspergera i chorobę afektywną dwubiegunową po wizycie u pani doktor wreszcie funkcjonuję prawidłowo była przewaga manii

Bardzo dobry lekarz jest bardzo pomocna ma dużą cirpliwość i wyrozumienie,trafnie ocenia chorobę i dobrze leczy.Polecam!

Od niedawna lecze się u Pani doktor Śpili. Bardzo bardzo ją polubiłam. Jest sympatycznym i ciepłym człowiekiem. Bardzo się cieszę, gdy chodzę do niej na wizyty i mogę się z nią spotkać. Ufam jej i wierzę, że tylko ona może mi pomóc. Polecam :))

100% fachowiec w swojej dziedzinie. Zawdzięczam jej powrót do życia. Oddanie się jej zaleceniem gwarantuje powrót do zdrowia.

Pani doktor jest bardzo miłą i oddana osobą gorąco polecam.Nie daje leków jak nie musi robi wszystko by pomóc pacjentowi ,nie zależnie czy jest mały czy duży .

Pani doktor to świetny fachowiec,bardzo kompetentna z cierpliwością i spokojem wysłucha.Dużo czasu poświęca pacjentowi. Wypytuje o inne choroby.Bardzo dobrze dobiera leki.Lekarz z powołania.

Wypytuje o inne choroby.Bardzo dobrze dobiera leki.Lekarz z powołania.

Chciałabym polecić wszystkim Panią doktor B.Śpilę,jest ona nie tylko najleprzym fachowcem świetnie dobierającym leki,jest także wspaniałym człowiekiem ,wyciągającym do wszystkich pomocną dłoń.Pani doktor zawsze wysłucha, nie ignoruje żadnych skarg,stoi murem za pacjentem.Nigdy do tej pory nie spotkałam tak dobrego,bezinteresownego lekarza.Co do ilości poświęconego czasu, to zawsze znajdzie czas dla każdego. Leczę się już bardzo długo,ale odkąd trafiłam na Panią doktor wszystko się zmieniło,dlatego czuję ogromną wdzięczność i dziękuję za cierpliwość mi okazaną.Dziękuję

Znam panią doktor już od dwóch lat, leczyłam się u innych lekarzy i znacznie było ze mną ciężko, a teraz chodzę do pani doktor Śpili i znacznie teraz o wiele lepiej się czuje. Z góry w imieniu moim chciałam bym podziękować pani doktor za to że pomogła mi pani doktor w mojej chorobie, czuje się o wiele lepiej, i dziękuję za ten czas poświęcone dla mnie. :):):) Dziękuje.:):):) :)

Albo kłamie z premedytacją albo jest kompletnym tumanem i nie ma pojęcia jak działają leki i na jakie receptory. Powiedziała że Doksepin nie ma w ogóle żadnych właściwości przeciwhistaminowych a ma i to bardzo silne bo 3 razy silniej blokuje receptor H1 (działanie otumaniające , przeciwhistaminowe) niż Hydroksyzyna.