lekarz Bożena Suliga-Ryszka

Pulmonolog

1,5

DRAMAT nie polecam straszna osoba brak kompetencji, nieporozumienie, jak można zatrudniać takich ludzi.

Już przed wizytą lekarka nie chciała żeby stać przed jej gabinetem tylko iść na poczekalnie. Na pytanie a gdzie jest poczekalnia bo jestem tu pierwszy raz? Odpowiedziała "A nie umie Pan czytać?"(akurat to był moj maż) Wizyta z 2h opóźnieniem, niemiła starsza lekarka, nie chce wysłuchać z czym pacjent przyszedł, nie daje dojść do słowa, jak tylko jej się przerwie podczas pisania na komputerze to wykazuje wielkie oburzenie. Lekarka wprost powiedziała że " nie będzie mnie leczyć bo powinnam iść do alergologa" poczym wypisała leki. Na moje pytanie po co te leki skoro nie będę leczona stwierdziła że może wycofać receptę. Zadaje głupie pytania typu: " po co Pani tutaj przyjechała?" - ponieważ skierował mnie inny lekarz i miał ku temu powód, " dlaczego nie wybrała Pani lekarze przyjmującego bliżej" - tutaj był szybszy termin. Zamiast pomóc pacjentowi wytłumaczyć, to ma pretensje że nie znam nazwy szmerów,przecież powinnam wiedzieć że szmery są pęcherzykowate. Nie jestem lekarzem nie znam się na tyle... w gabinecie czułam się jak na jakimś przesłuchaniu. Jestem już objęta leczeniem alergologa mimo to Pani doktor nie chciała przyjąć tego do wiadomości. Nie polecam tej lekarki. Osoby z poczekalni miały podobne odczucia, niektóre przyjechały naprawdę z daleka. Nigdy więcej do niej nie pojadę szkoda czasu i zdrowia.