lek. dent. Bożena Szatan

Tacy stomatolodzy, jak Pani doktor Bożena Szatan kreują w naszym kraju nowe standardy zarówno podejścia do pacjenta, jak i wykonywania wszelkich usług związanych z tym zawodem. Jest to przemiła, ciepła, wrażliwa i przyjazna osoba, która nikogo nie traktuje z góry. Zawsze znajdzie czas na chwilkę pogawędki przygotowując się do zabiegów, odpowie na wszystkie pytania i cierpliwie wytłumaczy jeśli pacjent czegoś nie rozumie. Poza tym to świetny fachowiec, który ma duże doświadczenie w pracy zawodowej, wie co, kiedy i po co robi a także jakie efekty mają zostać osiągnięte. Polecam każdemu z całego serca!

Świetni specjaliści! Trafiłam przypadkiem, a ostanę na dłużej. Przyszłam na wizytę doraźną, z bólem zęba. Ząb oczywiście zabezpieczony został, wyleczony, a do tego uzyskałam wiele cennych rad i informacji. W gabinecie zrobiono mi od razu higienizację. Pani doktor bardzo miła i cierpliwa, wytłumaczyła pewne rzeczy, na które mój poprzedni dentysta nie zwracał uwagi. Pełen profesjonalizm i cierpliwość do pacjenta. Na pewno wrócę do pani Doktor na kolejną, kontrolną wizytę. Polecam wszystkim!

Leczenie zębów w dzieciństwie skutecznie zniechęciło mnie do regularnych wizyt w życiu dorosłym. I pewnego dnia ząb zaczął boleć mnie tak mocno, że myślałam, że nie wytrzymam L i wtedy udałam się do neodentis i całkowicie zmieniłam swoje zdanie o dentystach. Nie tylko szybko uporałam się z bólem (konieczne było wyrwanie zęba, niestety), ale i miło porozmawiałam sobie z dentystą, który dokonał ekstrakcji (była bezbolesna, swoją drogą).

Nasze pierwsze spotkanie miało miejsce gdy złamałem jeden z przednich zębów, a biorąc pod uwagę dość istotny w mojej pracy wygląd potrzebowałem pilnej pomocy, którą u p. Bożeny otrzymałem. Bardzo cenię podejście, a przede wszystkim wyrozumiałość, którą nie wszyscy w takich nagłych przypadkach mają. Prócz tego mogę śmiało powiedzieć, że p. doktor wyleczyła mnie jeszcze... ze strachu przed fotelem dentystycznym. Gorąco polecam!

Zaczynałam w sumie u tego dentysty z problemami z kamieniem nazębnym. Mam dosyć spory z tym problem więc regularne wizyty to u mnie podstawa. Pani Bożena świetnie doradziła mi jak sobie z tym problemem poradzić, czym zyskała sporą moją sympatię. Teraz chodzę tam na każdy zabieg stomatologiczny, wykonują kompleksową opiekę dentystyczną. Też zabrałam dziadków do bardzo fajnego protetyka tam :)

Ja też jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty u tego dentysty. Jak do tej pory wszystkie zabiegi przebiegały nie tylko sprawnie i przyjemnie jak na dentystę, ale i nic nie robi mi sie w zębach. Poprzednio miałam niemiłe doświadczenia z pracą jaką wykonywali ostatni dentyści do których udawałam się z moim problemami

Moje zęby były zdrowe, ale niestety nie prezentowały się zbyt dobrze. W dzieciństwie przeszedłem antybiotykoterapię, przez co na moim szkliwie pojawiły się nieestetycznie wyglądające plamki... Na szczęście Pani Bożenie udało się rozwiązać mój problem, nakładając na zęby cienką warstwę kompozytu, na co nie wpadł żaden inny dentysta, bardzo dziękuję!

Miałam spore problemy z poprzednią protezą i zdecydowałam się na zmianę protetyka. Z nowymi implantami robionymi w tym gabinecie nie było już żadnych problemów. Mogę cieszyć się pięknym uśmiechem i już nie patrze na to czy mogę coś zjeść, czy też nie. Super robota

Jedna z niewielu klinik oferująca kompleksową opiekę nad uzębieniem – nie tylko dba o zdrowie zębów, ale również o ich wygląd. Moje zęby były brzydkie, w ogóle mi się nie podobały, a teraz prezentują się tak dobrze, że tylko chodzę i się szczerze

Jestem bardzo zadowolona – Pani Bożena jest najlepszą dentystką, z usług której miałam okazję korzystać! Niejednokrotnie udawałam się do niej z bólem i za każdym razem zostawałam przyjmowana w tempie ekspresowym. Ceny są niewysokie, a zęby są leczone naprawdę dobrze. Szczerze polecam!