Jeżeli ktoś dostanie skierowanie do reumatologa, szkoda czekać miesiącami, a nie wiadomo gdzie się trafi. Zdecydowanie polecam najpierw udać się prywatnie do pani Szwed! Zaoszczędzimy w ten sposób pieniądze i czas. Wiem co piszę to najlepszy reumatolog w podkarpackim. Gdy to coś poważnego pani lekarz może skierować do szpitala gdzie również pracuje. Wiem sam po sobie jak również z rozmów w poczekalni. Jednego pacjenta ortopeda (a miał wyraźnie opuchnięte stawy) leczył kilka miesięcy lekami za 1200 zł.! Dopiero jak poszedł do pani Szwed ta po badaniach w szpitalu wprowadziła prawidłowe leczenie. Widać że pani Szwed lubi swoją pracę oraz szanuje i nie naciąga pacjentów. Naprawdę jest bardzo dobra w tym co robi.

p.Dr.Bożena Szwed to najlepszy reumatolog w podkarpackim. Widać że pani Szwed lubi swoją pracę oraz szanuje i nie naciąga pacjentów. Naprawdę jest bardzo dobra w tym co robi.

Wciąż poszukujesz "Internista Przeworsk"?

Solarza Ignacego 22/55
37-300 Przychojec
Gabinet Rehabilitacji w Nowej Sarzynie
Marii Konopnickiej 2
37-310 Nowa Sarzyna
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "A-W-MED"
Jana Kilińskiego 2
ul. Ignacego Krasickiego 2/4
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Przeworsku
ulica Szpitalna 16
Poradnia POZ Przeworsk
Tadeusza Kościuszki 2A

Halina Dąbek

Lekarz rodzinny
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "A-W-MED"
Jana Kilińskiego 2