lekarz Bożena Szwed

Internista, Reumatolog

p.Dr.Bożena Szwed to najlepszy reumatolog w podkarpackim. Widać że pani Szwed lubi swoją pracę oraz szanuje i nie naciąga pacjentów. Naprawdę jest bardzo dobra w tym co robi.

Jeżeli ktoś dostanie skierowanie do reumatologa, szkoda czekać miesiącami, a nie wiadomo gdzie się trafi. Zdecydowanie polecam najpierw udać się prywatnie do pani Szwed! Zaoszczędzimy w ten sposób pieniądze i czas. Wiem co piszę to najlepszy reumatolog w podkarpackim. Gdy to coś poważnego pani lekarz może skierować do szpitala gdzie również pracuje. Wiem sam po sobie jak również z rozmów w poczekalni. Jednego pacjenta ortopeda (a miał wyraźnie opuchnięte stawy) leczył kilka miesięcy lekami za 1200 zł.! Dopiero jak poszedł do pani Szwed ta po badaniach w szpitalu wprowadziła prawidłowe leczenie. Widać że pani Szwed lubi swoją pracę oraz szanuje i nie naciąga pacjentów. Naprawdę jest bardzo dobra w tym co robi.