dr hab. n. med. Bożena Szyguła-Jurkiewicz

Internista, Kardiolog

Tak sympatycznej,miłej i zaangażowanej w moją chorobę nie spotkałam żadnej Pani doktor ani doktora !przemiła Pani Doktor,poświęciła mi sporo czasu ,zleciła badania których innym lekarzom było zawsze ciężko,czuć to poprostu że ma chęć pomóc mi...mam nadzieję że wkrótce poczuje się lepiej... polecam z czystym sumieniem wszystkim . dziękuję Pani Doktor ♥️ mnie akurat przyjęła w gabinecie w Medicover....pielęgniarki też są bardzo miłe tam ☺️

Nigdy nie miałem doczynienia z tak wykształconym, kompetentnym i miłym lekarzem. Mój problem został rozwiązany w ciągu kilku dni. Polecam i pozdrawiam.

Bardzo polecam Panią doktor z całego serca, przesympatyczna i bardzo zaangażowana, obszernie wyjaśniła problem, z którym się zmagam. Objaśniła działanie przepisanych leków i cel zleconych badań w taki sposób, że nie musiałam o nic więcej pytać. Poświęciła mi tyle czasu ile potrzebowałam, czułam się zaopiekowana, :)

Trafiłam do Pani doktor przez przypadek i oby tylko takie przypadki przytrafiały mi się w przyszłości. Profesjonalizm, empatia oraz bardzo duża wiedza. Dziękuje bardzo Pani doktor!

Bardzo polecam :) Cudowny lekarz, człowiek... Po wizytach u kilku różnych kardiologów, nie ukrywam, że szłam do Pani doktor już trochę zobojętniała, ale po wizycie wszystko się zmieniło :) Pozdrawiam, Ania

Bardzo polecam :) Cudowny lekarz, człowiek...
Pozdrawiam,
Ania

Oddaj serce w dobre ręce... Pani Docent jest jedną z niewielu jacy pozostali z tej ligi. Ci którzy mają zaszczyt leczyć się u Pani docent, zapewne się zgodzą. Polecam z całego SERCA :) Dziękuje za echo.

Oddaj serce w dobre ręce...
Dziękuje za echo.