lekarz Bożena Viraghalmi

Alergolog, Pediatra

Pani doktor jest dość chłodna w stosunku do pacjentów i stara się ich "załatwić" jak najszybciej. Nie ma pojęcia o tym, co dzieje się w jej przychodni, do kogo skierować, w jaki sposób realizować daną usługę. Każe się dopytywać, bo ona nic nie wie i nie ma czasu. Często wprowadza w błąd. Koniec końców trzeba i tak wszystko organizować na własną rękę (np. prywatnie). Nie polecam.

Panią Doktor polecam w 100%! Ma świetne podejście do dzieci, a rodzicom wszystko rzetelnie wytłumaczy. Pani Doktor od kilku lat leczy dwójkę moich dzieci, zawsze z powodzeniem. Fakt, kiedy trzeba to proponuje antybiotyk, ale raz na początku się przekonaliśmy, że nie ma co z tym czekać i żałowaliśmy, że nie posłuchaliśmy od razu Pani doktor. Teraz jest swego rodzaju moda na nieprzepisywanie antybiotyków- niestety wydłuża to tylko proces leczenia, a dziecko cierpi (potem i tak kończy się to antybiotykiem). Pani doktor ma duże doświadczenie, specjalizację 2 stopnia z pediatrii i spec. z alergologii. Od ponad 20 lat pracuje też w szpitalu.

Pani doktor kompletnie minęła się z powołaniem, chyba że jej powołaniem są kontakty z przedstawicielami firm farmaceutycznych. Dla nich zawsze znajdzie sporo czsu i zrozumienia, nawet bez kolejki. Fantastycznie idzie jej również przepisywanie antybiotyków, obojętnie czy to na infekcję wirusową czy zakażenie bakteryjne. Nie polecam

Tydzień temu po przybyciu na miejsce na wymarzone wakacje w Sopocie okazało się że moja córeczka zagorączkowała Pojawił się katar i kaszel Po przypadkowym ,,strzeleniu w ciemno" na pediatrę w Sopocie poprzez internet strzał ten okazał się strzałem w dziesiątkę Pani Bożena Viraghalmi odebrała telefon za pierwszym razem oznajmiając że przyjedzie na wizyte do wskazanego przeze mnie hotelu o godz 14:00 Przyjechała punktualnie bo o 13:55 usłyszeliśmy z żona pukanie do drzwi Lekarz bardzo kompetentny, miły w kontakcie i nie ,,spieszący się" Po zbadaniu i treściwych wskazówkach córeczka po dwóch dniach zaczęła wracać do zdrowia Polecam wszystkim wczasowiczom ,,awaryjnie" dla swoich dzieci przebywającym akurat na wakacjach w trójmieście Dziękuję serdecznie Pani Doktor!

Super lekarz ! Zajmuje się moim synkeim od 3 lat i naprawdę nigdy nie miałam zastrzeżeń ;) Polecam z czystym sumieniem . Ma super podejście do dzieci , synek nigdy nie płakal podczas wizyt u Pani Dr ;)

wizyta w przychodni, gdzie generalnie nigdy nie ma czasu, ale Pani doktor nigdy nie stwarzała problemu z przyjęciem dziecka. Jeżeli potrzebne były badania nie było także problemu ze skierowaniem. Nigdy nie miałam wrażenia, że mój czas się skończył i mogłam zapytać o wszystko.