lekarz Bożena Wąsiak

Neurolog

Czekałem na wizytę ponad dwa miesiące i się nie doczekałem, ponieważ będąc 19-sty na liście, dzwoniąc kilka krotnie pytając o kolejkę tak mi doradzono przez telefon pani doktor przyjmowała od godz. 12. Pierwszy tel. 14:10- 3 osoby Drugi tel. 15:30- 6 osób Trzeci tel 17:10 - 8 osób Następnie przez od godz. 18:20 przez około 1 godzinę nikt nie odbierał po czym ok godz. 19:30 ktoś odebrał i ze zdziwieniem cyt. "Kobieto już 25 osoba weszła" Takie podejście to tylko w Polsce jak za komuny, wielka łaska.

Pierwszy tel. 14:10- 3 osoby
Drugi tel. 15:30- 6 osób
Trzeci tel 17:10 - 8 osób
Takie podejście to tylko w Polsce jak za komuny, wielka łaska.

Rewelacja, typowy lekarz z powołania, przyjmuje pacjenta do końca z listy nawet do 4 rano

Spełnia wszystkie warunki rankingu na dużą 5

Spełnia wszystkie warunki rankingu na dużą 5

Bardzo dobry lekarz. Nie szukajcie innego.

Bardzo dobry lekarz. Nie szukajcie innego.

pani doktor w czasie wizyty duzo czasu poswieca rozmowy telefoniczne przy pacjecie niz z nim

Pani Bożena bez mrugnięcia okiem dała mi skierowanie na cały pakiet badań, czego większość lekarzy nie robi. Badania pozwoliły wykluczyć niektóre możliwości. Wybór leku dokonany został po konsultacji ze mną i dłuższej rozmowie dotyczącej skutków ubocznych. Co więcej, Pani Doktor wykazała się wiedzą medyczną nieznaną 3 innym lekarzom, dzięki czemu prawdopodobnie uratowała moje zdrowie. Zdecydowanie polecam.

Mam nadzieję, że ta informacja otworzy oczy pacjentom Pani "doktor", która niestety "leczyła" mojego brata. Bez niezbędnych badani, na podstawie wizji lokalnej i informacji, że brat ma omdlenia stwierdziła u niego padaczkę. Brat dostał psychotropy. Przyjmował je przez 6 miesięcy! Czuł się po nich tragicznie. Miał stany lękowe, które przeradzały się w agresję. Nawet po wykonaniu badań specjalistycznych, rezonansu magnetycznego. Pani doktor stwierdziła padaczkę pomimo faktu, że wyniki badań były ok. Od początku Pani doktor twierdziła, że to niezaawansowana padaczka a co za tym idzie będzie zmniejszała dawki leku. Co najdziwniejsze po 2 miesiącach "leczenia" Pani doktor podniosła dawkę, nawet nie uzasadniając dlaczego to robi. Brat czuł się jeszcze gorzej. Stany agresji po tej dawce zaczęły się nasilać, do tego stopnia, że zostałam dotkliwie pobita przez brata (dotkliwie tzn. rana szyta 10 szwów), który po całym zdarzeniu nie potrafił wyjaśnić czemu mnie pobił. Na całe szczęście skierowaliśmy się do prawdziwego specjalisty, który stwierdził, że brat cierpi na hiperwentylację, która jest niegroźna w porównaniu do padaczki. Leki zostały odstawione, brat czuje się coraz lepiej, poza faktem, że ma duże problemy z wątrobą po lekach przepisanych przez Panią W. Jak wyglądała wizyta? Moi drodzy nie zdziwcie się ale Pani "doktor" jest swego typy robotem. Przyjmuje pacjentów do godziny 1:30 w nocy!!! Myślicie, że o tej porze ma jeszcze trzeźwe spojrzenie na obecny (często poważny) stan pacjenta?? Dla każdego pacjenta ma przeznaczone max 30 min. W między czasie zajmuje się innymi sprawami i co wytrąca ją z uwagi. ZNISZCZYŁA ZDROWIE PSYCHICZNE CAŁEJ MOJEJ RODZINY. DLA WŁASNEGO BEZPIECZEŃSTWA NIE "LECZCIE" SIĘ U NIEJ.

Pani doktor bardzo uprzejma.Dużo czasu poświęca na wizytę ale w tym czasie potrafi tez odebrać 7 telefonów, sprawdzić pocztę, która trzymała. W moim przypadku występuje podejrzenie ciężkiej choroby, skierowanie do neurologa wsytawił szpital.Pani doktor jednak nie zleciła badać w celu postawienia diagnozy, zaprosiła mnie natomiast za pół roku na rozmowę o stanie zdrowia.Dopiero inny neurolog wystawił mi skierowanie na szczegółowe badania.

Najlepszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałam. Świetny neurolog, a dodatkowo niezwylke uprzejma i cirpliwa.

LEKARZ GODNY POLECENIA.POŚWIĘCA BARDZO DUŻO CZASU PACJENTOWI I TRAKTUJE GO BARDZO INDYWIDUALNIE.KOSZT WIZYTY JEST OK.