lekarz Bożena Wyskwar-Zaborek

Pediatra

Najlepszy lekarz z jakim mialam doczynienia. Zawsze pomoze. Jej metody leczenia sa trafione i ufam jej w 100%

Pani doktor jest bardzo sympatyczna. Choroby i sposób leczenia tłumaczy w sposób jasny i zrozumiały. Ma wspaniałe podejście do dzieci. Potrafi je szybko rozbawić i odwrócić uwagę od badania. Słucha z uwagą i odpowiada na każde pytanie. Najlepszy lekarz rodzinny jakiego można mieć. Z całego serca polecam

Pani doktor to najlepszy lekarz do jakiego chodziłam z synem ( miał astmę wiec bywaliśmy bardzo często), miła kompetentna, już nigdy wiecej nie trafiłam na takiego lekarza. Niestety musiałam sie przeprowadzić do Warszawy i zostawić naszą Pana doktor- jednak do tej pory ( a to juz 5 lat) nie znalazłam choćby odrobinę tak dobrego lekarza. - mama Jasia.

- mama Jasia.

Osoba miła, kontaktowa, bardzo życzliwa. Jako lekarz, kompetentna, posiada wiedzę na wysokim poziomie, zawsze "na bieżąco" z najnowszymi informacjami z dziedziny medycyny i farmakologii. Niezwykle dobry kontakt z małymi pacjentami - tymi starszymi też. Oby więcej taki lekarzy było. Sprawiają że ten zawód odzyskuje należny mu szacunek.

Pani Doktor to cudowna osoba. Zawsze uśmiechnięta i podchodzi z sercem. Zagaduje dzieciaczki (dorosłych też). W gabinecie u niej człowiek czuje się od razu lepiej. Wszystko szczegółowo tłumaczy, rozpisuje na karteczkach z najdrobniejszymi szczegółami. Cudowna kobieta i świetny lekarz :)

Nie polecam. Nie dochowuje tajemnicy lekarskiej. Doniosła na mnie do mojego pracodawcy. Ciekawe co dostanie w zamian?

Niezwykle oddana, nie szczędzi pieniędzy na pacjenta, dzieci bardzo ją lubią.

Niezwykle oddana, nie szczędzi pieniędzy na pacjenta, dzieci bardzo ją lubią.

Fantastyczny, oddany lekarz. Moja córka ją uwielbia. Nie mogliśmy lepiej trafić!

Pani doktor jest kompetentna i miła dla dziecka.Godna polecenia!

Pani doktor jest kompetentna i miła dla dziecka.Godna polecenia!

Wciąż poszukujesz "Pediatra Lublin"?

ulica Urzędowska 15
20-727 Lublin