lekarz Bożena Żelewska

Chirurg dziecięcy

Dr. Żelewska jest osobą przede wszystkim konkretną, jest wspaniałym specjalistą. Dziś wymagamy od lekarzy nadmiernej sympatii, wiecznego uśmiechu, zapominając jak ciężka prace wykonują. Patrząc z punktu widzenia matki. Usłyszałam to co powinnam, konkretna diagnozę, bez owijania w bawełnę. Rzeczowo, bez niedomówień. Wychodząc byłam pewna wszystkiego co usłyszałam. Gdyby każdy lekarz mial garstkę w sobie z Dr. Żelewskiej-mielibyśmy wspaniała służbę zdrowia.

Patrząc z punktu widzenia matki.

Dr Zelewska dzisiaj stwierdziła, że moje dziecko nie ma wady postawy na tyle poważnej żeby skierować je na rehabilitację, gdzie w prywatnych placówkach każdorazowo ortopedzi kierują syna na kosztowną fizykoterapię z powodu lordozy, jak widać dla lekarzy z NFZ moje dziecko jest zdrowe