lekarz Bożena Zenderowska

Lekarz rodzinny

Lekarz dla zdrowych. Jak jest problem odsyła od specjalisty do specjalisty, bez żadnej diagnozy i bez badań. Nawet nie próbuje znaleźć przyczyny. Wprowadziła takie oszczędności, że pacjentowi nie należą się nawet podstawowe badania. Każdy specjalista przy pierwszej wizycie najpierw pyta o badania. Więc mówię im, że Zenderowska nie chce robić badań. Gdy dostała skierowanie do kolejnego specjalisty, poprosiłam o badania. Zenderowska zdziwiona: jakie? Więc mówię, np. ASO. Dała mi skierowanie - tylko na ASO. Pani doktor, to nie jest leczenie!!! Odnoszę wrażenie, że zmęczyła się już pani tą pracą.

Cóż,p.doktor przyjmuje ogromną ilość pacjentów, czas jej nie pozwala by postawić trafna diagnozę, niestety dwa tygodnie leczenia u p.Zenderowskiej skończyło się dla mojego męża śmiercią. Nie była na tyle ostrozna by dać mu skierowanie do szpitala.Wypuściła z ciśnieniem 198/120 do pracy,przepisujac tabletki i tyle,zero innych badań nawet wywiadu nie zrobiła....ciekawe czy zdawała sobie sprawę że może osierocic 2 dzieci "zabijając "ich ojca.......NIE POLECAM TEJ LEKARKI!!!!!!

Leczy mnie od wielu lat i zawsze jest super, bez względu na to, czy chodziło o choroby wieku dziecięcego, czy o poważne problemy, które skończyły się operacją. Polecam

Świetne podejście do pacjenta, kompetentna. Gorąco polecam

Świetne podejście do pacjenta, kompetentna. Gorąco polecam

Kiepsko u pani doktor z maluchami. Od razu silne leki, jakoś nie wzbudza mojego zaufania.

Lekarka godna polecenia, leczyła mnie od "malutkiego" i nigdy nie było żadnych problemów. Zawsze trafna diagnoza i szybkie leczenie (choć często antybiotyki). Mogę w 100% polecić.