dr n. med. Bożena Ziołkowska-Graca

Pulmonolog

Wspanialy lekarz doskonale podejscie do pacjenta wyleczyla mnie I jestem bardzo wdzienczny polecam a przy okazji pozdrawiam Artur

Wspaniała Pani Doktor. Uratowała Mojego Tatę. Bardzo Wspaniała Kobietą zna się na swojej Robocie. Pani Doktor dziękuję Wawrzusiak.

Wspaniały człowiek i lekarz. Po pierwszej wizycie i zastosowaniu zaleceń wielka poprawa stanu zdrowia.

jeden z najlepszych lekarzy jakich poznałem w życiu a przeszedłem wiele chylę czoła przed Panią Doktor wspaniały lekarz i fachowiec

Bardzo kompetentna, myślę że ma szeroką wiedzę w swojej dziedzinie. Minus jest jeden traktuje pacjenta szorstko, czasem jest problem aby uzyskać informację o swoim stanie. Lecz mimo wszystko nie zmieniałabym dr. Gracy na innego lekarza pulmonologa.

Uprzejmna i komptetentna pani doktor, naprawdę interesuje się moim zdrowiem, a nie tylko odbębnia wizytę, chodze do niej od pół roku i nawet późno wieczorem jest miła. Ma poczucie humoru.

Bardzo antypatyczna pani. W trakcie krótkiej wizyty jedyne co dało się zauważyć to wyniosłość i omnipotencja "PANI DOKTOR".