lekarz Bożena Żółkiewicz

Zdecydowanie nie polecam pani doktor. Byłam na badaniach okresowych. Wizyta nie trwała nawet 5 minut. Odczytałam prawidłowo cyferki na tablicy, nie mam żadnych problemów ze wzrokiem i pani doktor zapisała okulary "ze względu na Pesel" (42 lata). Nie zostałam poddana żadnym badaniom, natomiast na wyniku pani doktor wpisała, że wykonano np. badanie dna oka. Próbowałam tę kwestię wyjaśnić w przychodni, ale dowiedziałam się, że tak wyglądają badania okresowe, bo jest za dużo pacjentów. Tłumaczenie słabe zważywszy, że na badaniach byłam po 6 letniej przerwie i pracodawca za nie zapłacił. Dodatkowo pani doktor była opryskliwa podczas wizyty. Zdecydowanie odradzam, chyba że komuś chodzi o papierek, a nie sprawdzenie stanu zdrowia.

Beznadzieję podejście do pacjenta. Najpierw wymiana spojrzeń z pielęgniarką i komentarze pod nosem. Później badanie dna oka i ciśnienia w oku wykonane od niechcenia, 2 minuty i tyle… plus komentarz „nawet jak mi plama na oku zostanie i będzie stałe to to nic takiego- się nie przejmować i się nie doszukiwać”. Owa plama zaniepokoiła nie tyle mnie, co mojego lekarza prowadzącego, który pilnie kazał sprawdzić czy to nic poważnego przed rozwiązaniem ciąży. Co do komentarza- jak zacznę kiedyś utykać, to rozumiem, że też się nie badać i nie sprawdzać czy ...

Co do komentarza- jak zacznę kiedyś utykać, to rozumiem, że też się nie badać i nie sprawdzać czy wszystko ok?

Zawsze miła i okazuje dużo uwagi podczas wizyty. Chodzę wraz z synem od 10 lat i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc, posiada duże kompetencje i doświadczenie. Szczerze polecam!

Kompletnie nie rozumiem systemu opieki zdrowotnej! Pani Doktor nie przyjela mnie z naglym wypadkiem, pomimo tego, ze zglosilam sie do gabinetu przed godz. 13:00, do ktorej rzekomo Pani Doktor przyjmuje pacjentow. Odpowiedziala, ze na dzis skonczyla swoja prace i za zamknietymi drzwiami spedzila 3/4 godziny. Rzetelnosc wykonywanego przez Pania Doktor zawodu pozostawia wiele do zyczenia. Proszac o jej godnosc, skwitowala: ze nie ma obowiazku nikomu sie przedstawiac. Pani Doktor, kultura osobista by tego wymagala!!! Reasumujac, niestety nie polecam!!!

Miła, okazuje dużo uwagi. Widac ze posiada duże kompetencje i doświadczenie. Szczerze polecam!

Lekarz stwarzjący podczas wizyty bardzo rodzinną atmosferę, bardzo uprzejma i zajmująca się pacjentem.