lekarz Bożena Żółkiewicz

Okulista

Zawsze miła i okazuje dużo uwagi podczas wizyty. Chodzę wraz z synem od 10 lat i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc, posiada duże kompetencje i doświadczenie. Szczerze polecam!

Kompletnie nie rozumiem systemu opieki zdrowotnej! Pani Doktor nie przyjela mnie z naglym wypadkiem, pomimo tego, ze zglosilam sie do gabinetu przed godz. 13:00, do ktorej rzekomo Pani Doktor przyjmuje pacjentow. Odpowiedziala, ze na dzis skonczyla swoja prace i za zamknietymi drzwiami spedzila 3/4 godziny. Rzetelnosc wykonywanego przez Pania Doktor zawodu pozostawia wiele do zyczenia. Proszac o jej godnosc, skwitowala: ze nie ma obowiazku nikomu sie przedstawiac. Pani Doktor, kultura osobista by tego wymagala!!! Reasumujac, niestety nie polecam!!!

Miła, okazuje dużo uwagi. Widac ze posiada duże kompetencje i doświadczenie. Szczerze polecam!

Lekarz stwarzjący podczas wizyty bardzo rodzinną atmosferę, bardzo uprzejma i zajmująca się pacjentem.