lekarz Bożena Zub

2,7
2,7
2,5

Omijajcie ją szerokim łukiem.Przede wszystkim nieuprzejma, w ogóle nie przejmuje się pacjentami: dwie godziny czekałam z chorym dzieckiem na wizytę(umówioną telefonicznie na konkretną godzinę), a ona w tym czasie " badała " znajomych.Uważa, że zna lepiej objawy choroby mojego dziecka, nie da sobie nic powiedzieć, wszystkom wie lepiej. Po "dokładnym" zbadaniu przepisała antybiotyk( oczywiście najdroższy), ale nie umiała poradzić sobie z określeniem dawki: na początek mówiła, że 2ml, później, że 5, a na koniec 10. W domu zaczęłam to spokojnie przeliczać i wyszło mi że córka ma przepisaną podwójną dawkę.Z duszą na ramieniu(przed nami był weekend)podjęłam decyzję ,że nie podam dziecku tego leku tylko przetrzymam je na bactrimie , a w poniedziałek szybko do innego lekarza.I cóż się okazało : dawka faktycznie była o wiele za duża, w dodatku antybiotyk nie był w ogóle potrzebny.Ta jędza przepisała go asekuracyjnie.Czy takiemu lekarzowi można zaufać?

lekarz którego nikomu nie polecam,wpycha płatne szczepionki przepisuje bardzo drogie leki nie słucha objawów choroby, podważa kompetencje lekarza specjalisty (okulisty) jest niegrzeczna i opryskliwa,rozmawiając ma podniesiony ton i pretensjonalny,doprowadziła moje dziecko 4,5 miesięczne do płaczu,nie tłumaczy choroby i metod leczenia,zarzuca matce złą opiekę nad swoim dzieckiem.Po wizycie u pani doktor obie wyszłyśmy z łzami w oczach.Nie daże jej zaufaniem i nigdy już nie powieże jej opieki zdrowotnej nad moim skarbem!!!!!!!!!

Jest OK,chodziły do niej moje dzieci,a teraz ich dzieci,mam do niej zaufanie

Jest OK,chodziły do niej moje dzieci,a teraz ich dzieci,mam do niej zaufanie

wyszukuje choroby dziecku, bez dokladnego zbadania. Wpycha platne szczepionki, tlumaczac, ze dziecko tego wymaga.

nie polecam, nie słucha do końca pełnych objawów choroby dziecka

nie polecam, nie słucha do końca pełnych objawów choroby dziecka

Nasza Pani Doktor jest wspaniała,ma świetne podejście do moich dzieci.To doświadczony lekarz,naprawdę wie,czym leczyć, zawsze dba by wszystko dokładnie wytłumaczyć,potrafi wybadać coś,czego inni nie wiedzieli ! Naprawdę warto się u niej leczyć !