lekarz Bożenna Klonowska

Endokrynolog

3,5

150 zl za wizyte i za porade to moim zdaniem duzo. byłam u niej z dzieckiem, w sumie nic sie nie dowiedzialam , tylko zleciła badania . Pogadala , pomierzyła i tyle.

Pani Klonowska jest najlepszym lekarzem z jakim miałam przyjemność współpracować. Leczenie u Pani Klonowskiej jest właśnie współpracą, ma wspaniałe podejście do pacjenta i potrafi się nim zająć. Wyjaśniła na czym polega choroba, jak leczyć, szczegółowo sprawdziła wszelkie wyniki badań. Polecam wszystkim!!!!

Zawsze będę dobrze wspominać panią doktor :) Była moją lekarz w szpitalu dziecięcym,dużo jej zawdzięczam

Szkoda, że w Olsztynie nie ma większego wyboru wśród endokrynologów dziecięcych. Tej Pani zdecydowanie nie polecam. Nieuprzejma, w prywatnym gabinecie cena z kosmosu, na NFZ wiecznie spóźniona i mimo rejestracji na godziny zawsze jest co najmniej godzinne opóźnienie. Co do kompetencji: cóż podstawowe badanie mojego dziecka zleciła po trzech latach leczenia...