lekarz Bozenna Ryll

Pediatra, Pulmonolog

Super lekarz, idealnie prowadzi mojego syna, pod względem alergii i pulmonologii, poświęcam nam tyle czasu ile jest potrzeba, nie ma problemu jeśli coś dzieje, to przyjmuje od zaraz

Fantastyczna lekarka, do dziecka z całościowymi zaburzeniami rozwoju - świetne podejście, dużo ciepła, cierpliwości i wiedzy.

Bardzo dobry kontakt z lekarzem, po wizycie wszystko jest jasne, Jestem bardzo zadowolona z leczenia mojej trojki dzieci, Polecem tego lekarza :)

jest bardzo miła i bardzo dba o swoich pacjentów;

jest bardzo miła i bardzo dba o swoich pacjentów;

Znam Panią doktór od ponad 25 lat. ma świetny kontakt ze swoimi małymi pacjentami. Przeprowadza bardzo szczegółowy wywiad lekarski. Przeprowadza wnikliwe badanie lekarskie. Trafnośc 100% w stawianiu diagnozy. Leczenie farmakologiczne wyśmienite. fachowiec w swojej dziedzinie. Polecam Panią dr. Bożennę Ryll.