lek. dent. Bożenna Tatarczak-Samorek

Stomatolog, Ortodonta

Nie polecam!!!! Pani niekompetentna, nie powinna znaleźć się w tym zawodzie. Zakończyła leczenie mówiąc że bardziej nie da się wyprostować moich zębów. Brak informacji na temat przebiegu leczenia. Trafiłam do innej Pani Doktor na leczenie zębów po zdjęciu aparatu, Doktor zapytała czy leczę zęby aby przygotować je do założenia aparatu. Obecnie ponownie noszę aparat, ponieważ moja wada zgryzu całkowicie się cofnęła z powodu zbyt krótkiego noszenia aparatu. MASAKRA!!!! Omijać szerokim łukiem!

Nie polecam!!!!
Omijać szerokim łukiem!

Bardzo miła i kompetentna Pani doktor. Syn trafił do niej z krzywymi jedynkami i zgryzem otwartym. Po 3 miesiacach leczenia jedynki prościutkie. Zgryz uległ widocznej poprawie. Pani doktor cierpliwa, chętne i kompleksowo odpowiada na zadane pytania. Polecam!

Bardzo miłe, fachowe wizyty. Zawsze z indywidualnym podejściem do pacjenta, pełne zaangażowanie. Pani Doktor przywraca uśmiech pacjentom w każdym wieku. Szczerze polecam

Trafiłam do Pani doktor z polecenia (syn koleżanki się u niej leczył). Jest konkretną osobą, udziela szczegółowych informacji na temat wady i jej leczenia, odpowiada na wszystkie pytania. Wizyty przebiegają sprawnie i w miłej atmosferze. Z czystym sumieniem mogę polecić ten gabinet.

Przemiła lekarz, wszystko tłumaczy odpowiada na pytania świetny kontakt z młodszym pacjentem ,z czystym sumieniem mogę polecić ten gabinet

Panią doktor poleciła mi sąsiadka ,to świetna specjalistka z podejściem do młodego pacjenta, wizyty przebiegają zawsze w miłej atmosferze. Doktor udziela szczegółowych wyjaśnień na temat leczenia i bardzo rzetelnie podchodzi do wykonywanych usług. Bardzo polecam wizytę u Pani Doktor

Jestem pacjentem Pani Bożenny sprzed kilku lat i mam bardzo pozytywne wspomnienia związane z leczeniem. Na portal natrafiłem przypadkiem i z tego co widzę stał się on narzędziem do przekazywania opinii przeważnie negatywnych. Czuję się więc w obowiązku moralnym zareagować. Nie zgadzam się z nimi gdyż osobiście bardzo dobrze wspominam współpracę z Panią doktor - jej indywidualne podejście do pacjenta oraz kompetentność. Niedawno poleciłem Panią doktor sąsiadom - a konkretnie córce sąsiadów. Dziewczynka była wręcz zachwycona (dość niespodziewana reakcja po wizycie orto) i dziękowała mi za 'jej ulubioną Panią doktor'. ...

Na portal natrafiłem przypadkiem i z tego co widzę stał się on narzędziem do przekazywania opinii przeważnie negatywnych. Czuję się więc w obowiązku moralnym zareagować. Nie zgadzam się z nimi gdyż osobiście bardzo dobrze wspominam współpracę z Panią doktor - jej indywidualne podejście do pacjenta oraz kompetentność. Niedawno poleciłem Panią doktor sąsiadom - a konkretnie córce sąsiadów. Dziewczynka była wręcz zachwycona (dość niespodziewana reakcja po wizycie orto) i dziękowała mi za 'jej ulubioną Panią doktor'. LUDZIE ogarnijcie się. Co wy tu wypisujecie? ANONIM - 'brak informacji na temat przebiegu leczenia' - nie ściemniaj człowieku bo taka sytuacja jest po prostu niemożliwa (pacjent -u każdego specjalisty- posiada swoją kartę). Jeśli coś jest niejasne zawsze można lekarza dopytać. Tylko trzeba chcieć. Czy drogo?.. hmm powiem tak - zawsze znajdzie się taki co zrobi taniej. Czy lepiej czy gorzej to zależy. Ja nie narzekam na cenę bo dostałem bardzo dobrą jakość usługi i co najważniejsze jestem zadowolony z efektu leczenia. A do Pani 'poszkodowanej' taka uwaga. Usługa ortodontyczna to nie zabieg kosmetyczny. Bywa, że nawet najlepszemu raz na przysłowiowe 1000 razy coś nie wyjdzie zwłaszcza, że każdy przypadek jest inny. Zakładając, że to co Pani opisała jest prawdą, bo ja np nie uwierzę w brak uprzejmości Pani doktor - a tak Pani, i wszyscy 'negatywni' napisaliście. Wstyd.

Pani "ortodontka", która nigdy nie powinna pracować w tym zawodzie. Dzięki niej muszę przejść skomplikowaną operację zgryzu o koszcie kilkudziesięciu tysięcy złotych, gdyż bez skrupułów "leczyła" mój zgryz i zęby metodą, na której albo się totalnie nie zna albo ona po prostu nie istnieje. Rzecz miała miejsce dobre parę lat temu. Naciąganie na kasę, aparat na zębach 5 lat tylko po to by zepsuć szkliwo, zebrać pieniądze... I olewać pacjenta. Po zdjęciu aparatu zgryz pozostał krzywy, Pani "ortodontka" nawet nie dała mi retencji oraz zaleceń po zdjęciu aparatu. Jeśli chcecie ominąć problemów w przyszłości radzę unikać tego lekarza. Ja żałuję, że nie wyciągnęłam w porę konsekwencji z tego co zrobiła Pani B.

TOTALNA POMYŁKA. Drogo jak za zborze, leczenie ortodontyczne prowadzone w zupełnym chaosie, liczy się ilość nie jakość, w gabinecie przyjmują 3 ortodontki i z każdą wizytą siada się do innej na leczenie, brak mi słów nigdy się jeszcze nie spotkałam z takim brakiem profesjonalizmy... Odradzam wszystkim

-brak informacji na temat przebiegu leczenia -niedokładne wykonanie pracy -złe podejście do pacjenta

-brak informacji na temat przebiegu leczenia
-niedokładne wykonanie pracy
-złe podejście do pacjenta