Brodawki

Wolny termin: 21 Sie o 13:00. Sprawdź inny.
USG Warszawa dr n. med. Piotr Bednarski

Medycyna Dąb Warszawa
ul. Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej

Polecam tego lekarza, świetny specjalista, pełen zrozumienia. Postawiona diagnoza była bardzo trafiona i pozwoliła na szybkie rozwiązanie problemu.

Opinia dodana przez: Przemysław
Wolny termin: 20 Sie o 12:00. Sprawdź inny.
Podolog Poznań  Eliza Nowak

Podologia Help 3
ul. Starołęcka 42
Starołęka, Poznań

Witam wszystkich. Zaczęłam szukać podologa jak zasugerowała mi to moja dermatolog. Szczerze mówiąć wcześniej nie wiedziałam nawet o istnieniu takiej specjalizacji.
Mam szczescie ze trafilam na pania Elize.
Jest cierpliwa, ma podejscie do pacjanta, umie wysłuchac. Polecam szczerze wszystkim!!

Mam szczescie ze trafilam na pania Elize.

Opinia dodana przez: Aleksandra B
Wolny termin: 22 Sie o 10:00. Sprawdź inny.
Wenerolog Warszawa lek. med. Łukasz Preibisz

lek. med. Łukasz Preibisz

Wenerolog, Medycyna estetyczna

Klinika medycyny estetycznej PREIBISZ SkinDoctors
Jana Nowaka -Jeziorańskiego 51 lok. U9

Bardzo dobry lekarz! Nie wiem dlaczego poniżej są takie opinie, mnie wyleczył z trądziku, a inni lekarze przez kilka lat nie potrafili tego zrobić. Mam teraz naprawdę świetną skórę, blizny są zmniejszone, po krostach w końcu nie ma śladu. Długo męczyłam się z ropnymi torbielami, bolącymi podskórnymi krostami itd. Pan dr Preibisz bardzo mi pomógł i chyba do końca życia będę mu za to wdzięczna, bo trądzik zmienił moje życie w koszmar. Nigdy nie było przypadku, żebym musiała czekać na pana doktora długo, a chodziłam do niego regularnie, przez ponad pół roku. Zaznaczam wszystko na 5, bo nie mam do czego się przyczepić!

Opinia dodana przez: Kasiak
Ginekolog położnik Łomża dr n. med. Maciej Skrętek

Gabinet Ginekologiczny Maciej Skrętek
Piłsudskiego 6/3
18-400 Łomża

Wolny termin: 20 Sie o 16:40. Sprawdź inny.
Wenerolog Warszawa dr n. med. Beata Młynarczyk-Bonikowska

Centrum Medyczne DERMIQ
ul. Wielicka 38

Wolny termin: 21 Sie o 14:20. Sprawdź inny.
Proktolog Kraków dr n. med. Łukasz Turczynowski

dr n. med. Łukasz Turczynowski

Proktolog, Flebolog

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Wolny termin: 24 Sie o 10:00. Sprawdź inny.
Medycyna estetyczna Warszawa lek. med. Joanna Wiśniewska - Goryń

lek. med. Joanna Wiśniewska - Goryń

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

2 miesiące temu miałam wykonywaną przez panią doktor w Formmed es korektę powiek górnych. Zabieg przeprowadzany był w znieczuleniu miejscowym. Jestem bardzo zadowolona. Pani doktor jest bardzo miła i delikatną osobą, a jednocześnie zręcznym i kompetentnym chirurgiem. Przyjemnie sie z nią rozmawia w trakcie zabiegu. Po operacji powieki nie mają nawisików, wyglądają młodziej. Po zabiegu nie miałam praktycznie żadnych siniaków i jeszcze tego samego dnia wróciłam do domu, a po tygodniu do pracy. Teraz czas na powieki dolne. Znowu u pani doktor, nie ma potrzeby zmieniać dobrego lekarza. Po zabiegu opiszę swoje wrażenia.

Opinia dodana przez: Maria
Chirurg ogólny Gdańsk dr n. med. Daniel Maliszewski

Art Vein
ul. Hynka 6 II piętro, lokal 9
Gdańsk

Mimo młodego wieku miałam bardzo brzydkie i obwisłe piersi poprzez ciągłą zmianę wagi. Po drodze wycięto mi guza piersi i torbiele. Na szczęście trafiłam do Pana Doktora Daniela, który powiększył, podniósł i przerobił mi piersi. Wybraliśmy wspólnie rozmiar i kształt. Zależało mi przede wszystkim na tym aby były podniesione. Nie mogłam sobie wyobrazić ja to będzie wyglądało i czy da się coś z tym zrobić. Efekt przerósł moje oczekiwania :) Mam piękne piersi, czuję się kobieco i nareszcie mogę chodzić bez biustonosza. Bardzo miła atmosfera a zarazem profesjonalne podejście do pacjenta. Ból nie był taki straszny jak go opisują, a nie należę do najbardziej wytrzymałych. Polecam każdej kobiecie!!! Dziękuje za wszystko i pozdrawiam:)

Opinia dodana przez: Natalia
Dermatolog Poznań lekarz Weronika Chorążyczewska

Ostima - specjalistyczna terapia manualna
Emilii Sczanieckiej 1a/24
Poznań

Jestem po kilku poważnych operacjach i cóż - moje ciało szpecą naprawdę mało atrakcyjne blizny. Dla kobiety to naprawdę duży kłopot, nie czuję się komfortowo ani w stroju kąpielowym, ani tym bardziej przed mężem...Udalam się do doktor Chorązyczewskiej z polecenia i powiem szczerze, że naprawdę odżywam. Oczywiście to długi proces, blizny nie znikną w tydzień czy dwa, ale widzę zmiany i wierzę w efekty.

Opinia dodana przez: Marta Jaśkowiak
Wenerolog Warszawa dr n. med. Agnieszka Staniewska

dr n. med. Agnieszka Staniewska

Wenerolog, Dermatolog estetyczny

DagDerm
Pasaż Ursynowski 1

Bardzo miła, tłumaczy przystępnie, sprawnie szybko usunęła mi bardzo liczne brodawki łojotokowe z pleców i brzucha oraz wszystkie włókniaki z szyi -dużo Oceniła znamiona. Wszystko wygoiło się w ciągu tygodnia Serdecznie polecam

Opinia dodana przez: Krystyna