dr n. med. Bronisław Górski

Bardzo dobry lekarz.Trafnie stawia diagnozy jednoczesnie ma bardzo dobry kontakt z pacjentem.Wszystko dokładnie tłumaczy .Lekarz bardzo miły fajny .

Pacjentami dr. Górskiego jesteśmy już od kilku lat. Bardzo dobry specjalista. Stawia trafne diagnozy. Pan doktor jest miłym człowiekiem. Polecamy.

Pacjentami dr. Górskiego jesteśmy już od kilku lat. Bardzo dobry specjalista.
Stawia trafne diagnozy. Pan doktor jest miłym człowiekiem.
Polecamy.

Doktor Bronisław Górski jest bardzo dobrym specjalistą w swojej profesji.Profesjonalnie i rzetelnie wykonuje swoją prace,dokładnie objaśnia pacjentowi diagnozę.Jest miły ,cierpliwy jestem zadowolona z dotychczasowego leczenia. Lekarz z powołania . . Polecam wszystkim serdecznie.

Lekarz bardzo pomocny nie tylko w sprawie danej choroby. Rzetelny w swoim zawodzie. Godny polecenia dla moich znajomych .

Godny polecenia dla moich znajomych .

Pełne empatii i profesjonalizmu podejście do pacjenta. Udziela rzetelnych informacji. Spotkałam się ze zrozumieniem i życzliwą pomocą Jestem pod stałą kontrolą dr Bronisława Górskiego i w pełni jestem zadowolona z wyników dotychczasowego leczenia.Polecam z czystym sumieniem.

leczenia.Polecam z czystym sumieniem.

Nie polecam tego lekarza. Przez rok leczył prywatnie babci jątrzącą się ranę. Nie zlecał żadnych dodatkowych badań, twierdząc, że jest poprawa, choć leczenie może potrwać. Po konsultacji z innymi specjalistami diagnoza - rak płaskonabłonkowy (złośliwy) już z przerzutami do węzłów chłonnych. Normalnie 90% pacjentów wychodzi z tego, ale jak są przerzuty, to rokowania są złe. "Leczenie" przez rok przez tego lekarza zabrało babci ten cenny czas, który mógł zapobiec przerzutom. Całkowicie błędna diagnoza i złe leczenie bez żadnej refleksji, gdy nie przynosi rezultatów.

Super lekarz w dzisiejszych czasach na wagę złota. Nogi jak nowe i co najważniejsze nie są już tak ciężkie . NIE SZKODA ANI ZŁOTOWKI POZDRAWIAM ;)

Byłem u dr n.med.Bronisława Górskiego z córką na wizycie.Córka miała wykonany zabieg metodą kriochirurgii brodawki reki. Jestem bardzo zadowolony ,ponieważ już po jednym zabiegu zmiana została całkowicie wyleczona.Doktor Bronisław Górski jest lekarzem bardzo kompetentnym, uprzejmym i bardzo starającym się pomóc choremu. W pełni podzielam opinie tych ,którzy polecają innym i ja również będę polecał potencjalnym pacjentom.

Byłem u dr n.med.Bronisława Górskiego z córką na wizycie.Córka miała wykonany

zabieg metodą kriochirurgii brodawki reki.

Jestem bardzo zadowolony ,ponieważ już po jednym zabiegu zmiana

uprzejmym i bardzo starającym się pomóc choremu.

pacjentom.

Witam, Właśnie jestem po zabiegu kriochirurgii na obu nogach. Do doktora Górskiego trafiłam 2 miesiące temu.Już na pierwszej wizycie dowiedziałam się o zabiegu żylaków ( w moim przypadku obie nogi).Od 10 lat żylaki coraz bardziej uprzykrzały mi życie...dyskomfort na basenie, zakrywanie nóg np. długimi spódnicami czyli nie akceptacja swoich nóg. Niestety ostatnie lata były coraz gorsze...złe samopoczucie w pracy,obrzęk nóg, oraz coraz grubsze zgrubienia na nogach ( te nieszczęsne żylaki). Zabieg przeszłam dobrze.Doktor profesjonalnie podszedł do zabiegu,cały czas mówił mi krok po kroku co robi.Teraz czeka mnie kompresjoterapia. Polecam doktora ...

Witam,

Właśnie jestem po zabiegu kriochirurgii na obu nogach.
Zabieg przeszłam dobrze.Doktor profesjonalnie podszedł do zabiegu,cały czas mówił mi krok po kroku co robi.Teraz czeka mnie kompresjoterapia. Polecam doktora w 100% !!!
Dziękuję przemiłym paniom,które asystowały przy zabiegu. Atmosfera bardzo miła. Polecam wszystkim !!!
Karina P. ze Zgorzelca

Lekarz zdecydowanie godny polecenia. Uprzejmy, rzetelny w wykonywaniu swojej pracy. Zabieg chorej nogi został przeprowadzony pomyślnie, bezboleśnie, miła rodzinna atmosfera minimalizowała obawy i stres związany z operacją. Jestem zadowolona z efektów działalności, wykonanej przez dr. Bronisława Górskiego. Polecam.