dr n. med. Bronisław Górski

Chirurg ogólny

3,9

Witam, Właśnie jestem po zabiegu kriochirurgii na obu nogach. Do doktora Górskiego trafiłam 2 miesiące temu.Już na pierwszej wizycie dowiedziałam się o zabiegu żylaków ( w moim przypadku obie nogi).Od 10 lat żylaki coraz bardziej uprzykrzały mi życie...dyskomfort na basenie, zakrywanie nóg np. długimi spódnicami czyli nie akceptacja swoich nóg. Niestety ostatnie lata były coraz gorsze...złe samopoczucie w pracy,obrzęk nóg, oraz coraz grubsze zgrubienia na nogach ( te nieszczęsne żylaki). Zabieg przeszłam dobrze.Doktor profesjonalnie podszedł do zabiegu,cały czas mówił mi krok po kroku co robi.Teraz czeka mnie kompresjoterapia. Polecam doktora ...

Witam,

Właśnie jestem po zabiegu kriochirurgii na obu nogach.
Zabieg przeszłam dobrze.Doktor profesjonalnie podszedł do zabiegu,cały czas mówił mi krok po kroku co robi.Teraz czeka mnie kompresjoterapia. Polecam doktora w 100% !!!
Dziękuję przemiłym paniom,które asystowały przy zabiegu. Atmosfera bardzo miła. Polecam wszystkim !!!
Karina P. ze Zgorzelca

Witam . Super specjalista,byłam zdecydowana na usunięcie żylaków metodą kriochirurgii ,więc już po pierwszej wizycie po zdiagnozowaniu kolorowym usg Dopplerem ,Pan Doktor ustalił zabieg tydzień później.Przepisał leki ,które wykupiłam na receptę ,zlecił zrobienie morfologii i testu na krzepliwość krwi.Pytał też kilkakrotnie czy jestem zdecydowana na zabieg ,nie było z jego strony żadnego nacisku to była moja decyzja.W dniu zabiegu jeszcze raz zrobił mi usg ,na salę operacyjną weszłam w samej bieliźnie i odzieży ochronnej ,położono mnie na łóżku operacyjnym ,założono wenflon,zmierzono ciśnienie podano leki znieczulające,oprócz lekkiego dyskomfortu podczas usuwania samej ...

Witam .
Super specjalista,byłam zdecydowana na usunięcie żylaków metodą kriochirurgii ,więc już po pierwszej wizycie po zdiagnozowaniu kolorowym usg Dopplerem ,Pan Doktor ustalił zabieg tydzień później.Przepisał leki ,które wykupiłam na receptę ,zlecił zrobienie morfologii i testu na krzepliwość krwi.Pytał też kilkakrotnie czy jestem zdecydowana na zabieg ,nie było z jego strony żadnego nacisku to była moja decyzja.W dniu zabiegu jeszcze raz zrobił mi usg ,na salę operacyjną weszłam w samej bieliźnie i odzieży ochronnej ,położono mnie na łóżku operacyjnym ,założono wenflon,zmierzono ciśnienie podano leki znieczulające,oprócz lekkiego dyskomfortu podczas usuwania samej żyły nie czułam nic,cały czas pytano jak się czuje .Sam zabieg trwał jakieś 45 minut,oczywiście zobaczyłam też moje usunięte żyły ;).Pan doktor udzielił mi instruktażu co do zmiany opatrunku i ewentualnego samopoczucia ,na drugi dzień rano kazał mi zadzwonić i opowiedzieć jak się czuję i jak minęła noc.Zastrzyki są prawie bezbolesne ,noga wygląda też coraz lepiej coraz lepiej,nie boli czasem lekko zapiecze ranka.Mam nadzieję że mój komentarz pomorze innym ,ja też byłam ciekawa jak to wygląda ;)Serdecznie Polecam Doktora Górskiego i Pozdrawiam Panie które wówczas asystowały.

Wdzięczna i zadowolona pacjentka Wioletta F.

zabieg na jedna nogę u mnie wyniósł 2200.00zł ,
sama wizyta 100.00zł
usg Doppler 50.00zł

Pan doktor Górski jest bardzo dobrym lekarzem.Rzetelny,cierpliwy i uprzejmy.Długo chorowałam na zakrzepy,wybrałam kilkadziesiąt zastrzyków przeciwzakrzepowych.Pomagało na krótko.Odwiedziłam kilku lekarzy .Dopiero pan doktor Górski pomógł.Wykonał zabieg kriochirurgi.Usunął chorą żyłę.Sam zabieg trwał około 45 minut.Nie bolało.W maju minie rok.Czuję się dobrze.Gorąco polecam pana doktora Górskiego.Serdecznie dziękuję panie doktorze za pomoc .Wdzięczna pacjentka Franciszka G.

Lekarz zdecydowanie godny polecenia. Uprzejmy, rzetelny w wykonywaniu swojej pracy. Zabieg chorej nogi został przeprowadzony pomyślnie, bezboleśnie, miła rodzinna atmosfera minimalizowała obawy i stres związany z operacją. Jestem zadowolona z efektów działalności, wykonanej przez dr. Bronisława Górskiego. Polecam.

W roku 2015 podczas wizyty zostałam skierowana na zabieg dwóch nóg, który odbył się w Żarach pod świetną opieką specjalisty. Z uzyskanych efektów jestem bardzo zadowolona, gorąco polecam, lekarz bardzo uprzejmy i skuteczny w swojej pracy! M.Białas

Super doktor☺Godny polecenia ☺Bardzo dobry specjalista zna się na swojej pracy ,która wykonuje ,widać że robi to co lubi ,i to z dużą pasją i poświęceniem.Jeszcze raz serdecznie polecam.

Świetny specjalista. Uprzejmy, wysłucha, odpowie na wszystkie pytania, dokładnie wytłumaczy i zawsze pomoże. Godny zaufania. Gorąco polecam i pozdrawiam.

Byłam na wizycie u Pana doktora Bronisława Górskiego, gdzie miałam wykonane USG kończyn i Pan doktor stwierdził żylaki. Zaproponował skleroterapię, której się poddałam. Z uzyskanych efektów jestem bardzo zadowolona. Mój syn również miał wykonany zabieg u Pana doktora,z którego jestem również bardzo zadowolona. To kompetentny i rzetelny lekarz. Szczerze go wszystkim polecam.

Lekarz nie dał mi wyniku badania i od razu skierował na operację, cena 3500 zł, nie dopowiedział czy cena obejmuje zabieg na jedną nogę czy na dwie. Kompetencja- brak, kompleksowość podejścia nikła, tłumaczenie ogólne, ilość czasu 10 min, uprzejmość bez zarzutu, godny polecenia- absolutnie nie. Nie polecam

Pan dr Bronisław Górski jest chirurgiem z wieloletnim dośwadczeniem o wysokich kompetencjach, a zatem jest profesjonalistą w swoim zawodzie.Dobitnie i z pełną wyrozumiałością wytłumaczył na czym polega moja choroba,jakie ze sobą niesie skutki dla zdrowia oraz przedstawił metody jej dalszego leczenia.Ostateczną decyzję pozostawił mnie.Byłam pod wrażeniem Pana dr, wywnioskowałam,że jego priorytetem jest przede wszystkim dobro pacjenta.Inne walory doktora to uprzejmości, cierpliwości oraz delikatności podczas badań .Mam pełne zaufanie do Pana doktora i jestem umówiona na zabieg,który ma się odbyć w Żarach. Cennik normalny,150 zł wizyta z badaniem doplerowskim.Polecam z pełną ...

Cennik normalny,150 zł wizyta z badaniem doplerowskim.Polecam z pełną odpowiedzialnością.Ponieważ jestem z Trójmiasta na pierwszą wizytę pojechałam do Zielonej Góry,połaczenie PKP super.
MJaryla R.
Gdańsk